WFF / WBBF forum
JĖGOS DVIKOVĖ - Printable Version

+- WFF / WBBF forum (http://forum.wff.lt)
+-- Forum: Forumai lietuvių kalba (http://forum.wff.lt/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Turnyrai (http://forum.wff.lt/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Thread: JĖGOS DVIKOVĖ (/showthread.php?tid=25)



- Jolka - 03-01-2006

Gintas Wrote:
Jolka Wrote:
Atletas Wrote:tai kaip tau buvo malonu matiti kaip tuo kurio tu didziojas gauna malku nou kariuno kuris naudojo spec apranga!! manau jis padare isvada ir kad daugiau nepasikartotu tokiu pralaimejimu uzsisake spec apranga!! viskas labai logiska!! ir dar manau jis nebutu uzsakinejas neko eigu butu uzdrausta spec apranga!!

spec apranga-tiem, kurie be sazines.jei ir tu toks-tai ka bepadarysi...

spec.apranga o tai kas,bintai kojoms,alkunems,aptempta maike, :)

www.king.lt

ne nu tu duodi :) nu jei jau taip, tai pamirsai dar kedus, sortukus, ar kelnes :)


- q-rent - 03-01-2006

Jolka Wrote:
Atletas Wrote:Nesenai gavau informacija kad Denis is palangos berots lengvaatleciu vadina,, uzsisake trikovininku spec apranga!!! tai dabar tikrai trikovininkam bus resta!!! pridekit maziausei po20 kg pre jo rezultato kiekvienam veiksme! ir paskaiciokit :roll:


nu bliamba bliamba...tiek keikem tuos su tom spec. aprangom, ir va, musu lyderis irgi pasidave joms...O taip didziavausi juo, kad taip be jokiu nesamoniu tokius svorius kilnoja...se tau kad nori...daugiau nebevaziuosiu i jokias dvikoves.nuvylet mane...

Niekas niekam nepasidave.O ar tu noretum sudalyvauti be grimo ir uzimt garbinga antra vieta,zinodama,kad tu stipresne,bet be spec grimo? :shock:


- gerulis - 03-01-2006

tai gi visos pasaulines varzybos vyksta su spec apranga , o del nenaturalumo tai briedas visiskas, tai gal dar dopingo testa tegu pasidaro vat tada tai bus matyt ir tik nepasakokit,kad ir jusu lyderis nieko nevalgo ar nesileidzia(toks jau tas didis sportas net visu gerbiamas Palangos treneris vartoja nu, bet apie tai nieks garsiai nesneka). O spec apranga yra gerai va gales trikovej sudalyvaut artimiausios varzybos Lietuvos studendu cempionatas LKA atvarykit :wink:



www.jegospasaulis.com


- q-rent - 03-01-2006

gerulis Wrote:tai gi visos pasaulines varzybos vyksta su spec apranga , o del nenaturalumo tai briedas visiskas, tai gal dar dopingo testa tegu pasidaro vat tada tai bus matyt ir tik nepasakokit,kad ir jusu lyderis nieko nevalgo ar nesileidzia(toks jau tas didis sportas net visu gerbiamas Palangos treneris vartoja nu, bet apie tai nieks garsiai nesneka). O spec apranga yra gerai va gales trikovej sudalyvaut artimiausios varzybos Lietuvos studendu cempionatas LKA atvarykit :wink:



www.jegospasaulis.com

Dopingas-sena ir nuvalkiota tema.Kai nera ko bepasakyt, visi ji prisimena. Jeigu sugrieztinti dop. kontrole, nebebus kam rodyt rezultatu ne tik jegos sporte ,bet ir aplamai sporto pasaulyje bet kurioje sporto sakoje. Ir dar-nelabai supratau, ko tamstai uzkliuvo palangos treneris? Gal parode nerealius rezultatus-165sp. 200tup. Pasportaves 20meteliu manau ir tu be jokio dopingo mosteletum toki rezultata. O metytis tokiomis prielaidomis-tikrai neetiska. Nebent esi dvidesimtmetis sios sporto sakos zinovas,semiantis informacija is zurnalu ir laikrasciu. :D


- gerulis - 03-01-2006

atsiprasau ko gero perlenkiau lazda,taciau jus visiskai teisus ,kad jei ne tai rezultatu nebutu tokiu tik norejau pasakyt,kad ar tu su apranga kazkokia ar ne tavo pasiekimu tai neturetu sumenkint


- Atletas - 03-01-2006

agirdi Geruli as nezinau kas tu per vienas bet matosi kad labai mazai matei!!! mhh dopingas uztrinta tema!! ispustas burbalas ,ponaceja!! valgig ka tu nori leiskis ka tu nori,BET be sunkaus ir nuseklaus darbo nepaseksi neko!!! o pries trikovininkus as neturiu neko ira tikrai stipriu!ir turbut visi svarus :wink: ! bet cia neesme, bet butu labai idomu paziureti kas leka kaip nusimauna savo gumas! kodegi nesusirungti be?? nekaip negaliu suprasti!! juk ne paslaptis kad maikute dadeda maziausei 20 kg, triuko dar daugiau!! FAKTAS!!!


- Vegitas - 03-01-2006

Kaip ten buvo denisui kaskas is karo akademijos pakrove malku :roll:


- Atletas - 03-01-2006

Ir dar pamirsau palangos nelesk lisk i savo darza !!! ir dar karta palesi musu senuka (treneri) pats atvaziosiu ir per ausys dosiu!!!


- sandra - 03-01-2006

Sveiki, manau kad varzybos buvo suorganizuotos visai neblogai. Tik Kauno paneliu dalyvavimas buvo kazkas baisaus. As manau, kad joms turejo uzdrausti net dalyvauti varzybose. Jos net neisivaizduoja ka reiskia tupime kampas, o treneris manau tuo labiau. tokiu dalyviu dalyvavimas tikrai nekelia varzybu lygio................


- Jolka - 03-01-2006

sandra Wrote:Sveiki, manau kad varzybos buvo suorganizuotos visai neblogai. Tik Kauno paneliu dalyvavimas buvo kazkas baisaus. As manau, kad joms turejo uzdrausti net dalyvauti varzybose. Jos net neisivaizduoja ka reiskia tupime kampas, o treneris manau tuo labiau. tokiu dalyviu dalyvavimas tikrai nekelia varzybu lygio................

nu sito tai nepakesiu...Kaunietes-saunuoles, kad atvaziavo toki kelia ir turejo drasos sudalyvauti(ne taip kaip as,ar tu,sandra).jei gali padaryt pritupima geriau, tai davai!ko neparodai, kaip reikia daryti?ir beje, ne jos vienos dare pritupimus na nelabai gerai, taip kad nereikia ant ju vaziuoti.ir tuo labiau, kad nei jos ten kokius rekordus muse, nei ka.net ta pati Greta pritupe taip pat kaip kaunietes.ir ka?ir nieko!saunuole!ir kaunietes saunuoles!Kita karta gal geriau pritups, jei jau tau taip uzkliuvo.ir dar vienas dalykas-jos ne jegininkes(beje, moterims sitas sportas nelabai ir tinka), o fitneso atstoves.ir,tarp kitko, labai neblogos.o ju treneris tai isvis saunuoliu saunuolis.pagarba jam uz tai, kad ne tik nesitraukia is treneriavimo, nors jau amzius garbus, bet dar ir pats dalyvauja fitnese!!!!


- leja - 03-01-2006

Jolka Wrote:
sandra Wrote:Sveiki, manau kad varzybos buvo suorganizuotos visai neblogai. Tik Kauno paneliu dalyvavimas buvo kazkas baisaus. As manau, kad joms turejo uzdrausti net dalyvauti varzybose. Jos net neisivaizduoja ka reiskia tupime kampas, o treneris manau tuo labiau. tokiu dalyviu dalyvavimas tikrai nekelia varzybu lygio................

nu sito tai nepakesiu...Kaunietes-saunuoles, kad atvaziavo toki kelia ir turejo drasos sudalyvauti(ne taip kaip as,ar tu,sandra).jei gali padaryt pritupima geriau, tai davai!ko neparodai, kaip reikia daryti?ir beje, ne jos vienos dare pritupimus na nelabai gerai, taip kad nereikia ant ju vaziuoti.ir tuo labiau, kad nei jos ten kokius rekordus muse, nei ka.net ta pati Greta pritupe taip pat kaip kaunietes.ir ka?ir nieko!saunuole!ir kaunietes saunuoles!Kita karta gal geriau pritups, jei jau tau taip uzkliuvo.ir dar vienas dalykas-jos ne jegininkes(beje, moterims sitas sportas nelabai ir tinka), o fitneso atstoves.ir,tarp kitko, labai neblogos.o ju treneris tai isvis saunuoliu saunuolis.pagarba jam uz tai, kad ne tik nesitraukia is treneriavimo, nors jau amzius garbus, bet dar ir pats dalyvauja fitnese!!!!
pritariu Jolkai,negrazu taip varyti ant merginu, juk nesedi rankas sudeje o stengiasi. nebuvau tose varzybose, nemaciau kaip jos ten tupe, bet galiu tik tiek pasakyti-visi gudrus kol esame ziurovo vietoje. taisingai-atvaziuok kita karta ir parodyk kaip teisingai reik tupt.


- Jolka - 03-01-2006

Atletas Wrote:Ir dar pamirsau palangos nelesk lisk i savo darza !!! ir dar karta palesi musu senuka (treneri) pats atvaziosiu ir per ausys dosiu!!!
as ne palangiske, bet irgi neleisiu kazkam blogai kalbeti apie Palangos treneri Vytauta.ir kaip kazkas gali blogai kalbeti apie ji?jis ir kaip zmogus ir kaip treneris yra super asmenybe!be to, jis ne senukas :) jis labai patrauklus, grazus, mielas vyras :D taip kad prisidedu prie Atleto pasisakymo ( siaip smurto netoleruoju, bet....:) :) )


- Jolka - 03-01-2006

Vegitas Wrote:Kaip ten buvo denisui kaskas is karo akademijos pakrove malku :roll:
ai nu kaip kaip.juk viska jau aprasem.ir ar tau neatrodo,kad aitrini jam zaizdas?kam to reikia?viena karta laimi, kita pralaimi.jokios cia tragedijos.nu nelaimejo si karta, laimes kita.be to,ir pralaimeti reikia moketi.jei cia kiekviena karta pradesime verkti kaip kazkas nesaziningai buvo,tai nieko is to nebus.visur taip buna ir nieko cia nepakeisi.vis tiek jis saunuolis ir palaikysime ji kaip bebutu.nepasiduok,Denisai!


- Jolka - 03-01-2006

q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Atletas Wrote:Nesenai gavau informacija kad Denis is palangos berots lengvaatleciu vadina,, uzsisake trikovininku spec apranga!!! tai dabar tikrai trikovininkam bus resta!!! pridekit maziausei po20 kg pre jo rezultato kiekvienam veiksme! ir paskaiciokit :roll:


nu bliamba bliamba...tiek keikem tuos su tom spec. aprangom, ir va, musu lyderis irgi pasidave joms...O taip didziavausi juo, kad taip be jokiu nesamoniu tokius svorius kilnoja...se tau kad nori...daugiau nebevaziuosiu i jokias dvikoves.nuvylet mane...

Niekas niekam nepasidave.O ar tu noretum sudalyvauti be grimo ir uzimt garbinga antra vieta,zinodama,kad tu stipresne,bet be spec grimo? :shock:
na, tiesa pasakius esu pralaimejus ir su grimu , ir ZYMIAI silpnesnems konkurentems.ir ne antra vieta o ketvirta teuzemiau.nors akivaizdziai nesaziningai buvo.bet tai nenumiriau,ir pasaulio pabaiga neatejo,netgi dangus nenugriuvo :) man svarbiausia,kad man brangus zmones palaiko mane ir toliau.


- sandra - 03-01-2006

Siaip jeigu kas del dalyvavimo, tai nematau jokios problemos. Jeigu ruosiesi varzyboms tai manau turetum viska ir atlikti kaip priklauso. Kas del mano dalyvavimo varzybose, tai as jau ne vienose esu dalyvavusi ir mano kampai tikrai buvo. O apie rezultatus gal geriau nekalbekim. Kam aktualu mano rezultatai gali pasiziuret 2005m taures varzybu protokola, o apie tupimo kampus tegu pasiklausia V. Jukneviciaus, jie tikrai buvo. Taip, kad geriau viska atlikti pagal reikalavimus ir nebus jokiu problemu. Sandra Martinkiene


- leja - 03-01-2006

sandra Wrote:Siaip jeigu kas del dalyvavimo, tai nematau jokios problemos. Jeigu ruosiesi varzyboms tai manau turetum viska ir atlikti kaip priklauso. Kas del mano dalyvavimo varzybose, tai as jau ne vienose esu dalyvavusi ir mano kampai tikrai buvo. O apie rezultatus gal geriau nekalbekim. Kam aktualu mano rezultatai gali pasiziuret 2005m taures varzybu protokola, o apie tupimo kampus tegu pasiklausia V. Jukneviciaus, jie tikrai buvo. Taip, kad geriau viska atlikti pagal reikalavimus ir nebus jokiu problemu. Sandra Martinkiene
tai tuo labiau jei esi jau patyrusi turetum suprasti, kad pradedanciosioms ne visad gaunasi viskas pagal plana.


- Jolka - 03-01-2006

sandra Wrote:Siaip jeigu kas del dalyvavimo, tai nematau jokios problemos. Jeigu ruosiesi varzyboms tai manau turetum viska ir atlikti kaip priklauso. Kas del mano dalyvavimo varzybose, tai as jau ne vienose esu dalyvavusi ir mano kampai tikrai buvo. O apie rezultatus gal geriau nekalbekim. Kam aktualu mano rezultatai gali pasiziuret 2005m taures varzybu protokola, o apie tupimo kampus tegu pasiklausia V. Jukneviciaus, jie tikrai buvo. Taip, kad geriau viska atlikti pagal reikalavimus ir nebus jokiu problemu. Sandra Martinkiene

ne nu tai viskas gerai.as juk tau nesakau kad tu blogai tupi!gerai!!saunuole esi!as zinau tave :D as tai kai tupiu tai tupiu taip kad subine i kulnus atsiremia.jau giliau tupti neimanoma :) kodel si karta nedalyvavai?beje, laukiame taves ant fitneso scenos!


- sandra - 03-01-2006

Dar mokausi, todel ne i visas varzybas galiu rimtai pasiruosti ir sudalyvauti. O kas del fitneso, tai manau, kad tokiom varzybom reikia buti labai rimtai pasiruosus norint gerai sudalyvauti. Nenoriu juokingai atrodyti prie ziurovus, dar reikia daug sportuoti. Tu Jolanta, tai jau turi patirties, o man dar reikia daug ideti darbo cha cha cha.................


- Gintas - 03-01-2006

[quote="sandra"]Dar mokausi, todel ne i visas varzybas galiu rimtai pasiruosti ir sudalyvauti. O kas del fitneso, tai manau, kad tokiom varzybom reikia buti labai rimtai pasiruosus norint gerai sudalyvauti. Nenoriu juokingai atrodyti prie ziurovus, dar reikia daug sportuoti. Tu Jolanta, tai jau turi patirties, o man dar reikia daug ideti darbo cha cha cha........
laba bendrapavarde,kaip einasi,malonu cia tave matyti :wink:



apie musu sporta is arti
www.king.lt


- sandra - 03-01-2006

Labux, sekasi visai neblogai. Bandom visom jegom pasiruosti varzybom, gal kas iseis............ Kaip Jus ten begyvenat???????????


- Jolka - 03-01-2006

sandra Wrote:Dar mokausi, todel ne i visas varzybas galiu rimtai pasiruosti ir sudalyvauti. O kas del fitneso, tai manau, kad tokiom varzybom reikia buti labai rimtai pasiruosus norint gerai sudalyvauti. Nenoriu juokingai atrodyti prie ziurovus, dar reikia daug sportuoti. Tu Jolanta, tai jau turi patirties, o man dar reikia daug ideti darbo cha cha cha.................

kas per cha cha cha ???
beje, tu turi dar laiko pasiruosti!!!juk labai neblogai atrodai!viens du ir pasiruosi!


- Gintas - 03-01-2006

sandra Wrote:Labux, sekasi visai neblogai. Bandom visom jegom pasiruosti varzybom, gal kas iseis............ Kaip Jus ten begyvenat???????????

super,saunu itariu greitu laiku prie kavos susitiksime,kaip ne kaip i svecius esu pakviestas :wink:

www.king.lt


- Jolka - 03-01-2006

Gintas Wrote:
sandra Wrote:Labux, sekasi visai neblogai. Bandom visom jegom pasiruosti varzybom, gal kas iseis............ Kaip Jus ten begyvenat???????????

super,saunu itariu greitu laiku prie kavos susitiksime,kaip ne kaip i svecius esu pakviestas :wink:

www.king.lt

chebra, pavarot...:) sandra, juk istekejusi?...gal klystu...nezinau...ar as cia per blogai pagalvojau apie jus,a? :)


- sandra - 03-01-2006

Manau, Jolanta, kad tikrai blogai pagalvojai. As tikrai turiu vyra, kuris bendrauja su Gintu ir i svecius pasikviete jis, o ne as. Pasiruosti kaip Tu sakai viens du tikrai neina. Ar Tu dalyvausi geguzes men varzybose?


- Jolka - 03-01-2006

sandra Wrote:Manau, Jolanta, kad tikrai blogai pagalvojai. As tikrai turiu vyra, kuris bendrauja su Gintu ir i svecius pasikviete jis, o ne as. Pasiruosti kaip Tu sakai viens du tikrai neina. Ar Tu dalyvausi geguzes men varzybose?

del to viens du tai tikrai nerimtai kalbejau.norint gerai pasiruosti, reik gerokai papluseti.
geguzes menesi dalyvausiu.bet ne klaipedoj.dalyvausiu tik maskvoj ir jekaterinburge.


- q-rent - 03-01-2006

Vegitas Wrote:Kaip ten buvo denisui kaskas is karo akademijos pakrove malku :roll:

kAIPsuprast pakrove? Jam nieks nieko nepakrove. O pats tikrai i kelnes pasikrautum bandydamas atsistoti su 276kg. :D :!:


- mindaugas - 03-01-2006

q-rent Wrote:
Vegitas Wrote:Kaip ten buvo denisui kaskas is karo akademijos pakrove malku :roll:

kAIPsuprast pakrove? Jam nieks nieko nepakrove. O pats tikrai i kelnes pasikrautum bandydamas atsistoti su 276kg. :D :!:

Denisas labai kietas!


- Jolka - 03-01-2006

q-rent Wrote:
Vegitas Wrote:Kaip ten buvo denisui kaskas is karo akademijos pakrove malku :roll:

kAIPsuprast pakrove? Jam nieks nieko nepakrove. O pats tikrai i kelnes pasikrautum bandydamas atsistoti su 276kg. :D :!:
jezus marija,baikt koliotis


- q-rent - 03-01-2006

Jolka Wrote:
q-rent Wrote:
Vegitas Wrote:Kaip ten buvo denisui kaskas is karo akademijos pakrove malku :roll:

kAIPsuprast pakrove? Jam nieks nieko nepakrove. O pats tikrai i kelnes pasikrautum bandydamas atsistoti su 276kg. :D :!:
jezus marija,baikt koliotis

As ir nesikolioju. Bet uzkniso visokie zinovai ,kurie net varzybu nemate. Tai gal visi pasikrove malku kurie uzeme antras vietas? :idea:


- Jolka - 03-01-2006

q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
q-rent Wrote:
Vegitas Wrote:Kaip ten buvo denisui kaskas is karo akademijos pakrove malku :roll:

kAIPsuprast pakrove? Jam nieks nieko nepakrove. O pats tikrai i kelnes pasikrautum bandydamas atsistoti su 276kg. :D :!:
jezus marija,baikt koliotis

As ir nesikolioju. Bet uzkniso visokie zinovai ,kurie net varzybu nemate. Tai gal visi pasikrove malku kurie uzeme antras vietas? :idea:

ne nu viskas.man jau uzteks.