WFF / WBBF forum
JĖGOS DVIKOVĖ - Printable Version

+- WFF / WBBF forum (http://forum.wff.lt)
+-- Forum: Forumai lietuvių kalba (http://forum.wff.lt/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Turnyrai (http://forum.wff.lt/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Thread: JĖGOS DVIKOVĖ (/showthread.php?tid=25)



- q-rent - 03-04-2006

Jolka Wrote:
Marius Wrote:Aš kalbu apie kultūrizmą. Ir ne apie sportininkus, o apie vadovus.
kulturizmas cia isvis ne prie ko.mes ne kulturistai.ir sitas forumas ne apie juos.

Nesuprantu, is kur tas pyktis? Nevarykit ant lietuvos kulturistu. baikim pyktis ,nebegaliu tiesiog.atsijungiu. AMEN :oops:


- q-rent - 03-04-2006

Jolka Wrote:
Marius Wrote:
Gintas Wrote:
Gabriele Wrote:Gintarai, tave Burinskis rusų forume tiek išgyrė šiandien. Ką tu jam tokio gero padarei?

Paslapties jokios,mes visada palaikem vienas kita,jis savo vizitu palangoje,as pas i daugpilin seminara.siais metais turiesiu viena is stipriausiu sportininku komanda su kuria vyksiu i RYGA.Vardai sako uz save :wink:
virs 50 metu ir virs 40 metu lygiu nebus :wink: jaunimo turesiu daug,o kur dar kategorija amziaus nuo 21 iki 30 m. 8)

Vilnius visada buvo Lietuvos kultūrizmo centras, širdis. Ne kikie Kėdainiai, ne Klaipėda ar, neduok dieve, Kaunas.
Paprasčiausiai niekas nenori bartis, todėl nėra teisybės.
Kauniečių diktatūra nešvari!


pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:


- laima - 03-04-2006

q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Marius Wrote:
Gintas Wrote:
Gabriele Wrote:Gintarai, tave Burinskis rusų forume tiek išgyrė šiandien. Ką tu jam tokio gero padarei?

Paslapties jokios,mes visada palaikem vienas kita,jis savo vizitu palangoje,as pas i daugpilin seminara.siais metais turiesiu viena is stipriausiu sportininku komanda su kuria vyksiu i RYGA.Vardai sako uz save :wink:
virs 50 metu ir virs 40 metu lygiu nebus :wink: jaunimo turesiu daug,o kur dar kategorija amziaus nuo 21 iki 30 m. 8)

Vilnius visada buvo Lietuvos kultūrizmo centras, širdis. Ne kikie Kėdainiai, ne Klaipėda ar, neduok dieve, Kaunas.
Paprasčiausiai niekas nenori bartis, todėl nėra teisybės.
Kauniečių diktatūra nešvari!


pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.


- Guest - 03-04-2006

pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...[/quote]

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:[/quote]

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.[/quote]

Fitnesistas-tai amzinai neprivalges kulturistas ir nieko cia daugiau :lol:


- Donatas - 03-04-2006

Niceboy29 Wrote:pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:[/quote]

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.[/quote]

Fitnesistas-tai amzinai neprivalges kulturistas ir nieko cia daugiau :lol:[/quote]

O gal jis nenori tų "papildų" valgyti?


- q-rent - 03-04-2006

laima Wrote:
q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Marius Wrote:
Gintas Wrote:
Gabriele Wrote:Gintarai, tave Burinskis rusų forume tiek išgyrė šiandien. Ką tu jam tokio gero padarei?

Paslapties jokios,mes visada palaikem vienas kita,jis savo vizitu palangoje,as pas i daugpilin seminara.siais metais turiesiu viena is stipriausiu sportininku komanda su kuria vyksiu i RYGA.Vardai sako uz save :wink:
virs 50 metu ir virs 40 metu lygiu nebus :wink: jaunimo turesiu daug,o kur dar kategorija amziaus nuo 21 iki 30 m. 8)

Vilnius visada buvo Lietuvos kultūrizmo centras, širdis. Ne kikie Kėdainiai, ne Klaipėda ar, neduok dieve, Kaunas.
Paprasčiausiai niekas nenori bartis, todėl nėra teisybės.
Kauniečių diktatūra nešvari!


pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.

As apie VYRUS :!: Moterims fitnesas kaip tik tai, ko reikia :D


- Gabriele - 03-04-2006

tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?


- q-rent - 03-04-2006

Donatas Wrote:
Niceboy29 Wrote:pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.[/quote]

Fitnesistas-tai amzinai neprivalges kulturistas ir nieko cia daugiau :lol:[/quote]

O gal jis nenori tų "papildų" valgyti?[/quote]

Numesti svorio i sales ateina tik pilvoti diedai, o visi kiti stengiasi priauginti viena kita kg. raumenu.Pataisykit mane jei esu neteisus :roll:


- Tina - 03-04-2006

Priauginti nori tik keli šimtai, kultūristais tapti nori kelios dešimtys, o jais tapti gaili tik vienas (arba nei vienas).
O sveikatingumu užsiima m-i-l-i-j-o-n-a-i.


- q-rent - 03-04-2006

Tina Wrote:Priauginti nori tik keli šimtai, kultūristais tapti nori kelios dešimtys, o jais tapti gaili tik vienas (arba nei vienas).
O sveikatingumu užsiima m-i-l-i-j-o-n-a-i.

Aha keli simtai 8)Nueikit i bet kuri lietuvos kluba,padarykit apklausa ir pamatysit ,kaip keli simtai peraugs i keliasdesimts tukstanciu.O Kolemanas tai jau krastutinumas. :P


- vladas - 03-04-2006

q-rent Wrote:
Tina Wrote:Priauginti nori tik keli šimtai, kultūristais tapti nori kelios dešimtys, o jais tapti gaili tik vienas (arba nei vienas).
O sveikatingumu užsiima m-i-l-i-j-o-n-a-i.

Aha keli simtai 8)Nueikit i bet kuri lietuvos kluba,padarykit apklausa ir pamatysit ,kaip keli simtai peraugs i keliasdesimts tukstanciu.O Kolemanas tai jau krastutinumas. :P

tas kraštutinumas vadinasi kultūristas.


- Guest - 03-04-2006

Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)


- q-rent - 03-04-2006

vladas Wrote:
q-rent Wrote:
Tina Wrote:Priauginti nori tik keli šimtai, kultūristais tapti nori kelios dešimtys, o jais tapti gaili tik vienas (arba nei vienas).
O sveikatingumu užsiima m-i-l-i-j-o-n-a-i.

Aha keli simtai 8)Nueikit i bet kuri lietuvos kluba,padarykit apklausa ir pamatysit ,kaip keli simtai peraugs i keliasdesimts tukstanciu.O Kolemanas tai jau krastutinumas. :P

tas kraštutinumas vadinasi kultūristas.

WFF pro.čempionai sunkioj kategorijoj save tikrai laiko kulturistais. Ir as jiems pritariu :D :shock:


- Jolka - 03-04-2006

Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:


- Guest - 03-04-2006

Jolka Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:

gerbiu tavo isitikinimus,pacios figura taip pat be konkurencijos,,daugiau nieko negaliu prideti,apie sveikata is foto negaliu spresti,kaip sakiau ne dolitlis :oops:


- q-rent - 03-04-2006

Jolka Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:

Kodel nepažystu,ir man idomu,kas per Gabriele? :shock:


- Gabriele - 03-04-2006

q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:

Kodel nepažystu,ir man idomu,kas per Gabriele? :shock:

Pažįsti, buvom per dvikovę susitikę...


- q-rent - 03-04-2006

Gabriele Wrote:
q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:

Kodel nepažystu,ir man idomu,kas per Gabriele? :shock:

Pažįsti, buvom per dvikovę susitikę...

Dabar prisiminiau..... :!: :!:


- Gabriele - 03-04-2006

Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!


- q-rent - 03-04-2006

Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:


- Jolka - 03-04-2006

q-rent Wrote:
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:

nedasizaisk :)


- Guest - 03-06-2006

Jolka Wrote:
q-rent Wrote:
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:

nedasizaisk :)

zdariavas,auges vyras,o su tokiom mergaicikem flirtuoja..oi oi.. 8)


- Gabriele - 03-06-2006

Niceboy29 Wrote:
Jolka Wrote:
q-rent Wrote:
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:

nedasizaisk :)

zdariavas,auges vyras,o su tokiom mergaicikem flirtuoja..oi oi.. 8)

Bet tu tikrai debilas!?


- Guest - 03-06-2006

Gabriele Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Jolka Wrote:
q-rent Wrote:
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:

nedasizaisk :)

zdariavas,auges vyras,o su tokiom mergaicikem flirtuoja..oi oi.. 8)

Bet tu tikrai debilas!?

situo sakiniu apie save pasakei viska :P


- Gintas - 04-16-2006

vakar,teko dalyvauti Lietuvos trikoves federacijos varzybose,Aukstaitijos taurei laimeti,musu federacijos sportininkai dalyvavo su shou pasyrodimais.buvo grazus renginukas. :wink:


- Birute - 04-16-2006

Gintas Wrote:vakar,teko dalyvauti Lietuvos trikoves federacijos varzybose,Aukstaitijos taurei laimeti,musu federacijos sportininkai dalyvavo su shou pasyrodimais.buvo grazus renginukas. :wink:

Kas iš mūsiškių dalyvavo?


- Sonata - 04-16-2006

Birute Wrote:
Gintas Wrote:vakar,teko dalyvauti Lietuvos trikoves federacijos varzybose,Aukstaitijos taurei laimeti,musu federacijos sportininkai dalyvavo su shou pasyrodimais.buvo grazus renginukas. :wink:

Kas iš mūsiškių dalyvavo?

Tikrai, kas iš žinomų sportininkų dalyvavo renginyje?


- Gintas - 04-16-2006

Dainius Barzinskas
Gedeminas radavicius
Jurga musu zavioji kauniete
8)


- Sonata - 04-16-2006

Gintas Wrote:Dainius Barzinskas
Gedeminas radavicius
Jurga musu zavioji kauniete
8)

Barzinskas prisiminė, kaip prieš kiek laiko sėkmingai dalyvavo WFF Europos čempionate. Tada jis kategorijoje buvo antras.


- Danas - 04-16-2006

Sonata Wrote:
Gintas Wrote:Dainius Barzinskas
Gedeminas radavicius
Jurga musu zavioji kauniete
8)

Barzinskas prisiminė, kaip prieš kiek laiko sėkmingai dalyvavo WFF Europos čempionate. Tada jis kategorijoje buvo antras.

O kam Barzinskas tada pralošė?