WFF / WBBF forum
JĖGOS DVIKOVĖ - Printable Version

+- WFF / WBBF forum (http://forum.wff.lt)
+-- Forum: Forumai lietuvių kalba (http://forum.wff.lt/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Turnyrai (http://forum.wff.lt/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Thread: JĖGOS DVIKOVĖ (/showthread.php?tid=25)



- Edita Sendriene WFF - 09-14-2006

leja Wrote:
wff_Edita.S Wrote:
leja Wrote:
Joolka Wrote:
leja Wrote:tai kad as tik 60 tepaspaudziu-kokia is manes cia jegininke :lol: :lol:




60??? ir sakai "tik" ??? jomajo...einu sleptis po rudeniniais lapais..tikiuos ju pakankamai prikrito ir man pavyks pasislept... :) :) :)
tai kad man atrodo mergos ten gerokai daugiau spaudzia :D as nedirbu jegai,bet kazkaip is prigimties esu stipri.jei dirbciau jegai gal daugiau paspausciau bet bijau traumu :lol: :lol:

Lietuvos suaugusiųjų spaudimo rekordas 55, veteranių 50, o jaunimo 60...
o geras :lol: :lol: ziurek dar ir i cempiones pataikyciau,nebent kokia uzslepta stipruole atsirastu :lol: :D

Sudalyvauk!


- leja - 09-14-2006

Edita Sendriene WFF Wrote:
leja Wrote:
wff_Edita.S Wrote:
leja Wrote:
Joolka Wrote:
leja Wrote:tai kad as tik 60 tepaspaudziu-kokia is manes cia jegininke :lol: :lol:




60??? ir sakai "tik" ??? jomajo...einu sleptis po rudeniniais lapais..tikiuos ju pakankamai prikrito ir man pavyks pasislept... :) :) :)
tai kad man atrodo mergos ten gerokai daugiau spaudzia :D as nedirbu jegai,bet kazkaip is prigimties esu stipri.jei dirbciau jegai gal daugiau paspausciau bet bijau traumu :lol: :lol:

Lietuvos suaugusiųjų spaudimo rekordas 55, veteranių 50, o jaunimo 60...
o geras :lol: :lol: ziurek dar ir i cempiones pataikyciau,nebent kokia uzslepta stipruole atsirastu :lol: :D

Sudalyvauk!
kada vyksta tos varzybos?-jei tuo metu busiu lietuvoje,tikrai atvaziuosiu isbandyt jegas :)
ten dar tupimas buna,jei neklystu?


- Edita Sendriene WFF - 09-14-2006

leja Wrote:
Edita Sendriene WFF Wrote:
leja Wrote:
wff_Edita.S Wrote:
leja Wrote:
Joolka Wrote:
leja Wrote:tai kad as tik 60 tepaspaudziu-kokia is manes cia jegininke :lol: :lol:




60??? ir sakai "tik" ??? jomajo...einu sleptis po rudeniniais lapais..tikiuos ju pakankamai prikrito ir man pavyks pasislept... :) :) :)
tai kad man atrodo mergos ten gerokai daugiau spaudzia :D as nedirbu jegai,bet kazkaip is prigimties esu stipri.jei dirbciau jegai gal daugiau paspausciau bet bijau traumu :lol: :lol:

Lietuvos suaugusiųjų spaudimo rekordas 55, veteranių 50, o jaunimo 60...
o geras :lol: :lol: ziurek dar ir i cempiones pataikyciau,nebent kokia uzslepta stipruole atsirastu :lol: :D

Sudalyvauk!
kada vyksta tos varzybos?-jei tuo metu busiu lietuvoje,tikrai atvaziuosiu isbandyt jegas :)
ten dar tupimas buna,jei neklystu?

Savaitę iki kalėdų. taip, yra tūpimas irgi.


- sandra - 09-14-2006

Dar kartą noriu sugėdinti ir sukritikuoti E. Sendrienę. Negi toks svarbus WFF asmuo prieš rašydamas apie jėgos rezultatus negali pasižiūrėti protokolų. Jeigu pagal ją spaudimo rekordas yra 55 kg, tai ką jinai pasakytų apie mano spaudimą ir tūpimą, neįsivaizduoju?????????????? Bent jau pernai metais aš tose varžybose spaudžiau 70 kg, o atsitūpiau 135 kg. Nors pasiekiau absoliučius Lietuvos rekordus, bet už tai gavau tik kažkokį popieriaus lapą. Tai gal tie rezultatai niekur ir nefigūruoja? Todėl daugiau ir nesiruošiu toms varžyboms, nes ten ne varžybos, o kažkoks bardakas. :evil:


- Edita Sendriene WFF - 09-14-2006

sandra Wrote:Dar kartą noriu sugėdinti ir sukritikuoti E. Sendrienę. Negi toks svarbus WFF asmuo prieš rašydamas apie jėgos rezultatus negali pasižiūrėti protokolų. Jeigu pagal ją spaudimo rekordas yra 55 kg, tai ką jinai pasakytų apie mano spaudimą ir tūpimą, neįsivaizduoju?????????????? Bent jau pernai metais aš tose varžybose spaudžiau 70 kg, o atsitūpiau 135 kg. Nors pasiekiau absoliučius Lietuvos rekordus, bet už tai gavau tik kažkokį popieriaus lapą. Tai gal tie rezultatai niekur ir nefigūruoja? Todėl daugiau ir nesiruošiu toms varžyboms, nes ten ne varžybos, o kažkoks bardakas. :evil:

Jėgos dvikovės varžybos pravedame dukart metuose, kai sportininkai, kurie dalyvauja kultūrizmo ir fitneso varžybose, yra atsipalaidavę ir dirba "masei'. Tada ir kai kurie iš jų irgi gali "paspausti" ir "pritūpti"...
Pirmoje eilėje dėmesį skiriame tiems projektams, kurie svarbesni: pasaulio, Europos čempionatai, tarptautiniai turnyrai. Jų fone jėgos dvikovės varžybos, be abejo, vaidina dešimtą vaidmenį.
Tačiau dirbant su jaunimu jėgos dvikovė yra labai reikšminga (agitacija neužsiimsiu), o ir kai kurie pajėgūs sportininkai gali sužibėti savo puikiais jėgos rezultatais.
Nejaugi tai nėra aišku?
O jėgos dvikovės organizacinis krūvis, statistika - tai Vytauto Juknevičiaus sfera, už jį geriau niekas nepaaiškins, net ir aš.


- Viola - 09-14-2006

sandra Wrote:Dar kartą noriu sugėdinti ir sukritikuoti E. Sendrienę. Negi toks svarbus WFF asmuo prieš rašydamas apie jėgos rezultatus negali pasižiūrėti protokolų. Jeigu pagal ją spaudimo rekordas yra 55 kg, tai ką jinai pasakytų apie mano spaudimą ir tūpimą, neįsivaizduoju?????????????? Bent jau pernai metais aš tose varžybose spaudžiau 70 kg, o atsitūpiau 135 kg. Nors pasiekiau absoliučius Lietuvos rekordus, bet už tai gavau tik kažkokį popieriaus lapą. Tai gal tie rezultatai niekur ir nefigūruoja? Todėl daugiau ir nesiruošiu toms varžyboms, nes ten ne varžybos, o kažkoks bardakas. :evil:

blin, bet tu debile ryskiai .


- sandra - 09-14-2006

Niekas taves neklausia kokios varzybos, kada ir kur pravedinejamos, nenukreip kalbos kita linkme. Linkeciau pasidometi truputi daugiau. Ne WFF sekretore, o kazkoks NESUSIPRATIMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


- Viola - 09-14-2006

sandra Wrote:Niekas taves neklausia kokios varzybos, kada ir kur pravedinejamos, nenukreip kalbos kita linkme. Linkeciau pasidometi truputi daugiau. Ne WFF sekretore, o kazkoks NESUSIPRATIMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o tu tupa kacioke


- sandra - 09-14-2006

Kas tokia busi, kad visus kvailiais vadini. Rink zodyna!


- Viola - 09-14-2006

sandra Wrote:Kas tokia busi, kad visus kvailiais vadini. Rink zodyna!

ne visus. tik tave.


- q-rent - 09-14-2006

sandra Wrote:Dar kartą noriu sugėdinti ir sukritikuoti E. Sendrienę. Negi toks svarbus WFF asmuo prieš rašydamas apie jėgos rezultatus negali pasižiūrėti protokolų. Jeigu pagal ją spaudimo rekordas yra 55 kg, tai ką jinai pasakytų apie mano spaudimą ir tūpimą, neįsivaizduoju?????????????? Bent jau pernai metais aš tose varžybose spaudžiau 70 kg, o atsitūpiau 135 kg. Nors pasiekiau absoliučius Lietuvos rekordus, bet už tai gavau tik kažkokį popieriaus lapą. Tai gal tie rezultatai niekur ir nefigūruoja? Todėl daugiau ir nesiruošiu toms varžyboms, nes ten ne varžybos, o kažkoks bardakas. :evil:

Visos pretenzijos del organizavimo skiriamos Jukneviciui,o kas liecia popieriuka,tai galiu pasakyt tik tiek ,kad pries keleta metu pats dalyvavau dvikovese ,berods 5 kartus is eiles parodziau absoliutu rezultata dvikoves sumoje,ir gaudavau tik popieriuka :!: apie medalius,taures ir papildus nebuvo n4 kalbos :P su malonumu prisimenu visas varzybas.Niekam jokiu priekaistu neissakiau.Nejaugi del taures reikia tiek pykti :?:


- E.Sendriene - 09-14-2006

Viola Wrote:
sandra Wrote:Kas tokia busi, kad visus kvailiais vadini. Rink zodyna!

ne visus. tik tave.

Aš sekretorės darbą atlieku geriau negu gerai ir į jūsų rezultatus vietinio mąsto ir lygio nelabai turiu laiko ir galimybių stipriai gilintis, net jei ir norečiau. Vytautas iš Palangos tuo užsiima, jo ir klauskite.
Kas žino, tas neklausinėja - dirbame VISUOMENINIAIS pagrindais ir dirbame šimtą kartų geriau, negu tie, kurie gauna atlyginimus už panašų darbą.
Rengiame Lietuvoje pasaulinio mąsto renginius su 800 dalyvių, susirašinėjame su 80 šalių atstovais ir t.t. Visą šią savaitę Klaipėdoje vedame derybas su atvykusiais arabais iš Dubajaus, kurie kviečiasi WFF federaciją į savo kraštus.
O jūs čia apie kažkokios štangelės paspaudinėjimą šnekate.
Ir to reikia, nieko nesakau, bet yra PRIORITETAI.
Visa kita lieka antroje eilėje... tame arpe ir dvikovė.
"Arnold Classic" varžybose chebra spaudinėja po 400 kg, va čia rezultatas. Vargšai ukrainiečiai turi porą dešimčių sportininkų, kurie spaudžia po 320 kg, o vienas jų šįmet Kalifornijoje išspaudė 395 kg.
Nusileiskit ant žemės maitintojos ir netauzykit niekų. Geriau stipriau pasportuokite...


- Martynas - 09-14-2006

E.Sendriene Wrote:
Viola Wrote:
sandra Wrote:Kas tokia busi, kad visus kvailiais vadini. Rink zodyna!

ne visus. tik tave.

Aš sekretorės darbą atlieku geriau negu gerai ir į jūsų rezultatus vietinio mąsto ir lygio nelabai turiu laiko ir galimybių stipriai gilintis, net jei ir norėčiau. Vytautas iš Palangos tuo užsiima, jo ir klauskite.
Kas žino, tas neklausinėja - dirbame VISUOMENINIAIS pagrindais ir dirbame šimtą kartų geriau, negu tie, kurie gauna atlyginimus.
Rengiame Lietuvoje pasaulinio mąsto renginius su 800 dalyvių, susirašinėjame su 80 šalių atstovais ir t.t. Visą šią savaitę Klaipėdoje vedame derybas su arabais iš Dubajaus, kur jie kviečiasi WFF federaciją į savo kraštus.
O jūs čia apie kažkokios štangelės paspaudinėjimą šnekate.
Ir to reikia, nieko nesakau, bet yra PRIORITETAI.
Visa kita lieka antroje eilėje... tame arpe ir dvikovė.
"Arnold Classic" varžybose chebra spaudinėja po 400 kg, va čia rezultatas. Vargšai ukrainiečiai turi porą dešimčių sportininkų, kurie spaudžia po 320 kg, o vienas jų šįmet Kalifornijoje išspaudė 395 kg.
Nusileiskit ant žemės maitintojos ir netauzykit niekų. Geriau stipriau pasportuokite...

Va cia tai bent!


- vakare - 09-14-2006

sandra Wrote:Nors pasiekiau absoliučius Lietuvos rekordus, bet už tai gavau tik kažkokį popieriaus lapą

jezus marija, kokia garbetroska... siaubas kazkos...net sunku patiketi...
tave gal dar per eurosporta parodyti? ne nu viskas- tyliu. as po 6 metu nerealaus kasdieninio arimo galu gale pirna karta gavau kazkoki tai apdovanojima-gavau deimanta. bet tai uz absoliucios pasaulio cempiones titula, o ne uz lietuvos rekorda...blin...ne nu gerai- tyliu...as nesuvokiu, is kur tokiu savimylu gali buti...


- sandra - 09-14-2006

Vytautai neikas ant nieko nepyksta. Pati didziausia pretenzija butu, tai teisejavimas per dvikoves varzybas. Manau siemet bus uztikrintas teisejavimas, ar ne????


- q-rent - 09-14-2006

Kai neranda remeju, Juknevicius is savo lesu nuperka medalius , apmoka sales nuoma,spausdina diplomus.O neklysta tik tie,kurie nieko nedirba :!:


- q-rent - 09-14-2006

sandra Wrote:Vytautai neikas ant nieko nepyksta. Pati didziausia pretenzija butu, tai teisejavimas per dvikoves varzybas. Manau siemet bus uztikrintas teisejavimas, ar ne????

nera kam teisejauti,nieks neismano.o jei ant teisejo kedutes sedesiu as ,tai nebus kam spresti organizaciniu klausimu.Reiks prasyti,kad pagelbetu tauragiskiai :D


- sandra - 09-14-2006

Tas tavo pasaulio cempiones titulas, labai jau kazkaip keistai skamba. Sakyk tiksliai WFF federacijos...................


- leja - 09-14-2006

sandra Wrote:Dar kartą noriu sugėdinti ir sukritikuoti E. Sendrienę. Negi toks svarbus WFF asmuo prieš rašydamas apie jėgos rezultatus negali pasižiūrėti protokolų. Jeigu pagal ją spaudimo rekordas yra 55 kg, tai ką jinai pasakytų apie mano spaudimą ir tūpimą, neįsivaizduoju?????????????? Bent jau pernai metais aš tose varžybose spaudžiau 70 kg, o atsitūpiau 135 kg. Nors pasiekiau absoliučius Lietuvos rekordus, bet už tai gavau tik kažkokį popieriaus lapą. Tai gal tie rezultatai niekur ir nefigūruoja? Todėl daugiau ir nesiruošiu toms varžyboms, nes ten ne varžybos, o kažkoks bardakas. :evil:
man tai dzin kas ka organizuoja ir po kokios federacijos zenklu.faktas kad pasiekei toki rekorda-sveikinu,saunuole.pagarba kad tokiu stipriu moteru yra.tokias reik vertinti,nes tokiu mazuma.
sekmes tau ir toliau gerinant rezultatus.
beje, Edita,argi svarbu kokiu metu pasieke rezultata?-faktas kad rezultatas yra :!: :!: [/u]


- sandra - 09-14-2006

[quote="sandra"]Tas tavo pasaulio cempiones titulas, labai jau kazkaip keistai skamba. Sakyk tiksliai WFF federacijos......, bet ne absoliuti pasaulio cempione.


- Martynas - 09-14-2006

sandra Wrote:[quote="sandra"]Tas tavo pasaulio cempiones titulas, labai jau kazkaip keistai skamba. Sakyk tiksliai WFF federacijos......, bet ne absoliuti pasaulio cempione.

federacija cia ne prie ko. Ateik ir pabandyk susikauti! Vargu ar ka sugebesi...


- Birute - 09-14-2006

Martynas Wrote:
sandra Wrote:[quote="sandra"]Tas tavo pasaulio cempiones titulas, labai jau kazkaip keistai skamba. Sakyk tiksliai WFF federacijos......, bet ne absoliuti pasaulio cempione.

federacija cia ne prie ko. Ateik ir pabandyk susikauti! Vargu ar ka sugebesi...

jo,liezuviu plakti kiekvienas durnelis gali, o kai reikia dalyvauti rimtose varzybose, tada kelnes jau slapios.


- Martynas - 09-14-2006

Birute Wrote:
Martynas Wrote:
sandra Wrote:[quote="sandra"]Tas tavo pasaulio cempiones titulas, labai jau kazkaip keistai skamba. Sakyk tiksliai WFF federacijos......, bet ne absoliuti pasaulio cempione.

federacija cia ne prie ko. Ateik ir pabandyk susikauti! Vargu ar ka sugebesi...

jo,liezuviu plakti kiekvienas durnelis gali, o kai reikia dalyvauti rimtose varzybose, tada kelnes jau slapios.

As uzjausiu visas sandras, suprantu, pati nesugeba, tai pavydas griauzia. labai jau lietuviskai gaunasi. pradeti reikia nuo saves, o tik po to apie kitus malk.
o ka ta sandra be turgaus plakimo liezuviu yra nuveikusi? neteko girdeti.


- Birute - 09-14-2006

Martynas Wrote:
Birute Wrote:
Martynas Wrote:
sandra Wrote:[quote="sandra"]Tas tavo pasaulio cempiones titulas, labai jau kazkaip keistai skamba. Sakyk tiksliai WFF federacijos......, bet ne absoliuti pasaulio cempione.

federacija cia ne prie ko. Ateik ir pabandyk susikauti! Vargu ar ka sugebesi...

jo,liezuviu plakti kiekvienas durnelis gali, o kai reikia dalyvauti rimtose varzybose, tada kelnes jau slapios.

As uzjausiu visas sandras, suprantu, pati nesugeba, tai pavydas griauzia. labai jau lietuviskai gaunasi. pradeti reikia nuo saves, o tik po to apie kitus malk.
o ka ta sandra be turgaus plakimo liezuviu yra nuveikusi? neteko girdeti.

Jo, pliurpti mes visi sugebam.Jolanta saunuole, veltui laiko negaista.as irgi tau pavydziu, bet nepiktai.o dagelis nirsta is pykcio ir pavydo.toks jau yra zmogelis.


- Martynas - 09-15-2006

Birute Wrote:
Martynas Wrote:
Birute Wrote:
Martynas Wrote:
sandra Wrote:[quote="sandra"]Tas tavo pasaulio cempiones titulas, labai jau kazkaip keistai skamba. Sakyk tiksliai WFF federacijos......, bet ne absoliuti pasaulio cempione.

federacija cia ne prie ko. Ateik ir pabandyk susikauti! Vargu ar ka sugebesi...

jo,liezuviu plakti kiekvienas durnelis gali, o kai reikia dalyvauti rimtose varzybose, tada kelnes jau slapios.

As uzjausiu visas sandras, suprantu, pati nesugeba, tai pavydas griauzia. labai jau lietuviskai gaunasi. pradeti reikia nuo saves, o tik po to apie kitus malk.
o ka ta sandra be turgaus plakimo liezuviu yra nuveikusi? neteko girdeti.

Jo, pliurpti mes visi sugebam.Jolanta saunuole, veltui laiko negaista.as irgi tau pavydziu, bet nepiktai.o dagelis nirsta is pykcio ir pavydo.toks jau yra zmogelis.

Visi tai supranta. O Jolanta tikrai buvo absoliuti pasaulio cempione ir gavo 5000 litu vertes brilika.


- vakare - 09-15-2006

sandra Wrote:bet ne absoliuti pasaulio cempione.


absoliuti absoliuti. ir butent- pasaulio. bet mes cia visiskai ne apie mane.
mums cia ant taves pyktis sukilo, kad tokia pasiputus savimyla esi. as isvis nieko pries tave neturiu, nu bet sitas tavo bruozas vertas pasislykstejimo.


- Denis - 09-15-2006

vakare Wrote:
sandra Wrote:bet ne absoliuti pasaulio cempione.


absoliuti absoliuti. ir butent- pasaulio. bet mes cia visiskai ne apie mane.
mums cia ant taves pyktis sukilo, kad tokia pasiputus savimyla esi. as isvis nieko pries tave neturiu, nu bet sitas tavo bruozas vertas pasislykstejimo.

tu, jolanta, teisi, tik viska labai tiesiai pasakei. nediplomatiskai...


- Atletas - 09-15-2006

Aš sekretorės darbą atlieku geriau negu gerai ir į jūsų rezultatus vietinio mąsto ir lygio nelabai turiu laiko ir galimybių stipriai gilintis, net jei ir norečiau. Vytautas iš Palangos tuo užsiima, jo ir klauskite.
Kas žino, tas neklausinėja - dirbame VISUOMENINIAIS pagrindais ir dirbame šimtą kartų geriau, negu tie, kurie gauna atlyginimus už panašų darbą.
Rengiame Lietuvoje pasaulinio mąsto renginius su 800 dalyvių, susirašinėjame su 80 šalių atstovais ir t.t. Visą šią savaitę Klaipėdoje vedame derybas su atvykusiais arabais iš Dubajaus, kurie kviečiasi WFF federaciją į savo kraštus.
O jūs čia apie kažkokios štangelės paspaudinėjimą šnekate.
Ir to reikia, nieko nesakau, bet yra PRIORITETAI.
Visa kita lieka antroje eilėje... tame arpe ir dvikovė.
"Arnold Classic" varžybose chebra spaudinėja po 400 kg, va čia rezultatas. Vargšai ukrainiečiai turi porą dešimčių sportininkų, kurie spaudžia po 320 kg, o vienas jų šįmet Kalifornijoje išspaudė 395 kg.
Nusileiskit ant žemės maitintojos ir netauzykit niekų. Geriau stipriau pasportuokite... ir man patiko kaip parase!! mes paliginus su pasauliniu ligiu jegos atstovus vargsu vargsai!! ir man skaudu tai pripazinti deja!!!


- Atletas - 09-15-2006

Ir man patiko kaip parase!! mes paliginus su pasauliniu ligiu jegos atstovus vargsu vargsai!! ir man skaudu tai pripazinti!!! deja!!!


- wff_Edita.S - 09-15-2006

Martynas Wrote:
E.Sendriene Wrote:
Viola Wrote:
sandra Wrote:Kas tokia busi, kad visus kvailiais vadini. Rink zodyna!

ne visus. tik tave.

Aš sekretorės darbą atlieku geriau negu gerai ir į jūsų rezultatus vietinio mąsto ir lygio nelabai turiu laiko ir galimybių stipriai gilintis, net jei ir norėčiau. Vytautas iš Palangos tuo užsiima, jo ir klauskite.
Kas žino, tas neklausinėja - dirbame VISUOMENINIAIS pagrindais ir dirbame šimtą kartų geriau, negu tie, kurie gauna atlyginimus.
Rengiame Lietuvoje pasaulinio mąsto renginius su 800 dalyvių, susirašinėjame su 80 šalių atstovais ir t.t. Visą šią savaitę Klaipėdoje vedame derybas su arabais iš Dubajaus, kur jie kviečiasi WFF federaciją į savo kraštus.
O jūs čia apie kažkokios štangelės paspaudinėjimą šnekate.
Ir to reikia, nieko nesakau, bet yra PRIORITETAI.
Visa kita lieka antroje eilėje... tame arpe ir dvikovė.
"Arnold Classic" varžybose chebra spaudinėja po 400 kg, va čia rezultatas. Vargšai ukrainiečiai turi porą dešimčių sportininkų, kurie spaudžia po 320 kg, o vienas jų šįmet Kalifornijoje išspaudė 395 kg.
Nusileiskit ant žemės maitintojos ir netauzykit niekų. Geriau stipriau pasportuokite...

Va cia tai bent!

Dėl sekretorės darbo išvis nešneku, nes jam man net 24 valandų kasdien nepakanka. Bet koks priekaištas tik pyktį sukels. Duagiau dirbti tiesiog neįmanoma.
Dėja, mano sekretorės darbe jėgos dvikovė užima 0, 000000001 procento.
O dėl jėgos dvikovės, tai ji, kaip ir daugelis sporto šakų bei rungčių Lietuvoje niekam nereikalinga ir nėra remaima. Ji tiesiog gyvuoja, nes yra grupė entuziastų, kurie savo valia ir savo pastangomis ją vysto: Daubaras, Juknevičius, Ličiūnas, Pocius ir dar keli. Tai puiki proga pasireikšti vaikams ir jaunimui.
Nepriklausimai, ar jūs dalyvausite, ar ožius rodysite, nė vienas iš paminėtų asmenų dvikovės nemes ir toliau ją palaikys pagal galimybes.
Ukrainos trikovės prezidentas dalyvauja daugelyje jėgos federacijų, kur sportininkai už rezultatą gauna pinigus (1 vieta 5000 dolerių). Jie važinėja po pasaulį. Tik viena bėda - Ukraina turi 20-30 tikrų galūnų, o tarptautinių komercinių varžybų reglamentas leidžia išstatyti tik 1-3 sportininmkus nuo vienos šalies. Ukraina Daubarui ne kartą siūlė (be jumoro), įkurti dar vieną federaciją ir už Lietuvą vežioti į varžybas ukrainiečius (Lietuvoje po 320-350-400 kg niekas nespaudžia ir nenusimato, kas išspaus...), o uždirbtus pinigus dalintis.
Daubaras nesutiko.