WFF / WBBF forum
JĖGOS DVIKOVĖ - Printable Version

+- WFF / WBBF forum (https://forum.wff.lt)
+-- Forum: Forumai lietuvių kalba (https://forum.wff.lt/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Turnyrai (https://forum.wff.lt/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Thread: JĖGOS DVIKOVĖ (/showthread.php?tid=25)



- takas - 06-23-2005

Daug įvairių Lietuvos rekordų gerino panevežietis Nerijus Liobikas


Re: JĖGOS DVIKOVĖ - Jolka - 06-23-2005

K.Zilinskas Wrote:Taip taip :D Man po truputi. Jau judet daktarai leido. Stanga jau su 40 spaudziu :D Kaip tau sekasi?
ai man normaliai.treinuojuosi ir tiek.va i italija kita savaite isvaziuojam.sesija man.gerai kad poryt jau baigsis nes pavargau tai nerealiai.[/quote]

Ka studijuoji? Sekmes Italijoj tau ir visai komandai!!![/quote]
socialine pedagogika bandau ikast.sunkiai einasi :D o sekmes italijoj tikrai prireiks.aciu :D


- Aleksandra - 06-24-2005

takas Wrote:Lietuvos jaunių rekordas priklauso ir klaipėdietei Aleksandrai Čiukinai
ačiu :oops: :oops: :roll:


- Jolka - 06-24-2005

Aleksandra Wrote:
takas Wrote:Lietuvos jaunių rekordas priklauso ir klaipėdietei Aleksandrai Čiukinai
ačiu :oops: :oops: :roll:
na nedekok.juk nusipelnei.esi saunuole!!!


- Aleksandra - 06-26-2005

Jolka Wrote:
Aleksandra Wrote:
takas Wrote:Lietuvos jaunių rekordas priklauso ir klaipėdietei Aleksandrai Čiukinai
ačiu :oops: :oops: :roll:
na nedekok.juk nusipelnei.esi saunuole!!!
aciu mazute :)


- takas - 06-26-2005

Nėra ko dėkoti. Reikia gruodžio mėnesį dalyvauti Palangoje dvikovės varžybose!


- Jolka - 06-26-2005

takas Wrote:Nėra ko dėkoti. Reikia gruodžio mėnesį dalyvauti Palangoje dvikovės varžybose!
nereikia.neprivaloma.o dekoti niekas neuzdraus.


- vika - 07-20-2005

radau tokią fotkę. 1974 m. kaunas, lietuvos jėgos dvikovės čempionatas. centre romas kairaitis (taisosi kelnaites), tada pirmas lietuvoje išspaudęs 200 kg. sveriančią štangą


- Jolka - 07-20-2005

vika Wrote:radau tokią fotkę. 1974 m. kaunas, lietuvos jėgos dvikovės čempionatas. centre romas kairaitis (taisosi kelnaites), tada pirmas lietuvoje išspaudęs 200 kg. sveriančią štangą
oj koks stambus jis.dabar juk ne toks,ane?


- vika - 07-20-2005

mano meile turi menazai senu kulturistu nuotrauku, bet jos nelabai kokios. galesiu ideti paskiau


- Jolka - 07-20-2005

vika Wrote:mano meile turi menazai senu kulturistu nuotrauku, bet jos nelabai kokios. galesiu ideti paskiau
lauksim lauksim


- Payn - 08-04-2005

joa, lauxim..:) Palanga ir dvikovei ruosiasi, tajp kad....:P nepamirskit mes turim Denisa Jevdokimova! Musu "Robotukas" :)


- Jolka - 08-04-2005

Payn Wrote:joa, lauxim..:) Palanga ir dvikovei ruosiasi, tajp kad....:P nepamirskit mes turim Denisa Jevdokimova! Musu "Robotukas" :)
nu va,Palanga mazute,bet galinga!


- Aleksandra - 08-04-2005

jo vyrukas tai istiesu saunolis! buvo baisu ziureti , kai jis tupe :lol:


- takas - 08-04-2005

Tas vyrukkas iš Palangos susirado rėmėją ir ruošiasi rudenį daugelį nustebinti Lietuvos ir pasaulio čempionatuose. Sekmės jam.


- Payn - 08-04-2005

didziausias jo remejas yra draugu, giminiu, bei trenerio palaikymas:) Takas, is kur taip viska zinai?:)


- takas - 08-04-2005

Payn Wrote:didziausias jo remejas yra draugu, giminiu, bei trenerio palaikymas:) Takas, is kur taip viska zinai?:)

vakar juknevičiaus žmona pasakojo


- Payn - 08-05-2005

aisq..o tai gal pats palangiskis esi?:)


- Payn - 08-05-2005

krc IRC sukuriau kanala #wff jej kas naudojates uzsukit, mano nick Pn`arba supaman. parasysit kanale desiu uza...ten galesim bendraut, aisku jei noresit:)


- Jolka - 08-05-2005

Payn Wrote:krc IRC sukuriau kanala #wff jej kas naudojates uzsukit, mano nick Pn`arba supaman. parasysit kanale desiu uza...ten galesim bendraut, aisku jei noresit:)
as tai net nemoku to IRC pajungt.man per sudetinga....


- leja - 08-05-2005

Jolka Wrote:
Payn Wrote:krc IRC sukuriau kanala #wff jej kas naudojates uzsukit, mano nick Pn`arba supaman. parasysit kanale desiu uza...ten galesim bendraut, aisku jei noresit:)
as tai net nemoku to IRC pajungt.man per sudetinga....
na as siek tiek moku, pasijungiu kartais i kulturizmo ir fitneso kanala, bet sitas neveikia, bent jau raso kad jis neatidarytas


- takas - 08-05-2005

Payn Wrote:aisq..o tai gal pats palangiskis esi?:)

Palangoje susitinkam su tavim vis, o tu čia forume manęs nepažinai


- Payn - 08-05-2005

ne, nu tai palauk;) ar as tave matau gyvai, ar ce, forume, matau nick'a "takas"...zinok jis man labai daug ka pasako:D bent fotke salia galetum isimesti:)


- takas - 08-05-2005

Payn Wrote:ne, nu tai palauk;) ar as tave matau gyvai, ar ce, forume, matau nick'a "takas"...zinok jis man labai daug ka pasako:D bent fotke salia galetum isimesti:)

forume jų pakankamai


- Payn - 08-06-2005

tai bent jau pasakyk kur ieskot:)


- Payn - 08-06-2005

norejau paklausti p. Daubaro ar galima sio forumo linka ideti i musu sporto klubo internetine svetaine?


- DSc. Edmundas Daubaras - 08-06-2005

MIELAI PRAŠOM!


- Payn - 08-06-2005

aciu:) ten musu Sporto klubo svetaine yra:) jej kas norit galit uzsukti, dariau pats:) www.atletas.ten.lt


- Payn - 08-14-2005

taj kiek mazdaug planuojama dalyviu jegos dvikovei?:)


- takas - 08-14-2005

Payn Wrote:taj kiek mazdaug planuojama dalyviu jegos dvikovei?:)

apie 100