Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JĖGOS DVIKOVĖ
Dita Wrote:Info ištryniau, nes įsidėjo kažkokia nesąmonė.

ce apie ka kalba eina :?:
Reply
q-rent Wrote:
Dita Wrote:Info ištryniau, nes įsidėjo kažkokia nesąmonė.

ce apie ka kalba eina :?:

Denisas įdėjo kažkokį protokolą iš varžybų, o skaičiai ir raidės išsisklaidė po visą puslapį.
Reply
kazkada kazkas zadejo ce surasti ir ydeti dvikoves rekordus, gal kas nors juos rado ir jau galetu ydeti???
Reply
Tai galetu padariti V.Juknevicius, bet jis ir be to turi daug darbo!
Reply
o gal galima rasti dar kur nors juos??? seip labai dekingas buciau jei kas nors ydetu :D
Reply
karolenzas Wrote:o gal galima rasti dar kur nors juos??? seip labai dekingas buciau jei kas nors ydetu :D

gerinsi rekordus?
Reply
gelezinis_jonas Wrote:
karolenzas Wrote:o gal galima rasti dar kur nors juos??? seip labai dekingas buciau jei kas nors ydetu :D

gerinsi rekordus?

iki gruodzio dar tolokai :D
Reply
karolenzas Wrote:o gal galima rasti dar kur nors juos??? seip labai dekingas buciau jei kas nors ydetu :D

kokia kat. konkreciai domina :?:
Reply
domina iki 70 ir iki 80 wisu amziaus grupiu :) 8) jei galima 8)
Reply
q-rent Wrote:
gelezinis_jonas Wrote:
karolenzas Wrote:o gal galima rasti dar kur nors juos??? seip labai dekingas buciau jei kas nors ydetu :D

gerinsi rekordus?

iki gruodzio dar tolokai :D


na nezinau gal jei pavyktu pasiruosti ir jie nera dideli tuomet butu verta pagalwoti :roll:
Reply
karolenzas Wrote:domina iki 70 ir iki 80 wisu amziaus grupiu :) 8) jei galima 8)

liet.jegos dvikoves rekordai ;

sp. tup. suma.

16m.kat. 70 135 190 310

kat.80 165 202,5 365

18m.kat70 140 180 312,5

kat.80 170 220 390

21m. kat.70 142,5 172,5 315

kat.80 170 220 390
Reply
dekoju
Reply
Tai as ji pagerinau :D buvau kategorijoj iki 70 man buvo 19 metu pernai kaune Edgaras Raibuzis 202.5 patupiau. kodel jis neuzfiksuotas?
Reply
E. Raibuzis Wrote:Tai as ji pagerinau :D buvau kategorijoj iki 70 man buvo 19 metu pernai kaune Edgaras Raibuzis 202.5 patupiau. kodel jis neuzfiksuotas?

Jūs dalyvavote Kaune, o ten vyko Kauno miesto pirmenybės. Lietuvos rekordai fiksuojami OFICIALIOSE LIETUVOS VARŽYBOSE: Lietuvos čempionate ir Lietuvos taurės pirmenybėse. O Kaune buvo eilinis turnyrėlis, kitaip tariant - "tusovke"... todėl Jūsų rekordas nebuvo užskaitytas. Jau nekalbant apie tai, kad Kaune ir kategorijos buvo visai kitos, nei Lietuvos čempionate.
Reply
E. Raibuzis Wrote:Tai as ji pagerinau :D buvau kategorijoj iki 70 man buvo 19 metu pernai kaune Edgaras Raibuzis 202.5 patupiau. kodel jis neuzfiksuotas?

jo,noreciau paziuret ta tupima turint uomeny atleto svori :lol:
Reply
q-rent Wrote:
E. Raibuzis Wrote:Tai as ji pagerinau :D buvau kategorijoj iki 70 man buvo 19 metu pernai kaune Edgaras Raibuzis 202.5 patupiau. kodel jis neuzfiksuotas?

jo,noreciau paziuret ta tupima turint uomeny atleto svori :lol:

uzsimerk ir ijunk vaizduote. kaune niekas normaliai netupinejo. tik tupciojo. pats girdejai ka pasakojo patys dalyviai.
Reply
lopai jus lopai. per trikove netiek tupiu :D atvyksiu as pas jus ir i cempionat galesit paziuret :) o kauna patikek normalu gili dariau :) net noredasma Q kazkas neituptum :D
Reply
ir jei jums cia jau kosminis svoris tai jus tikri vyrai :D galetumet savo vardus ir kategorijas pasakyt idomu ka jus ten specel;istai darot
Reply
E. Raibuzis Wrote:lopai jus lopai. per trikove netiek tupiu :D atvyksiu as pas jus ir i cempionat galesit paziuret :) o kauna patikek normalu gili dariau :) net noredasma Q kazkas neituptum :D

na del lopu jei atvyksi i cempa tai pasnekesim 8) bet pats matau biski esi melagelis,nes dalyvavai kat. iki 75kg.o su trikove susiduriu tiesiogiai jau nuo 1994metu,taigi tavo argumentai nuliniai,na bet tiek to,mes gi lopai ir nieko neismanom.che,che :D
Reply
tai jei ismanot ko cia stebetis :wink: 70 202 :?: :)
Reply
E. Raibuzis Wrote:tai jei ismanot ko cia stebetis :wink: 70 202 :?: :)

zinai musu klube 4 ruosiasi dvikovei. tai va svorius tampo nemazus bet bent du bicai nori lietuvos rekorda pamust. pabandyk atvaziuot ir pakovot?
Reply
E. Raibuzis Wrote:lopai jus lopai. per trikove netiek tupiu :D atvyksiu as pas jus ir i cempionat galesit paziuret :) o kauna patikek normalu gili dariau :) net noredasma Q kazkas neituptum :D
Kazko uzkliuvo man te lopai,klausik stiproli atvaziok i palanga ir parodik ka gali,ne males nesamoniu, [trikovei dar ne tek tupiu ],nerodiklis ta trikove, esu padejas ne viena trikoves asa ant menciu tai turbut verke :lol: ir pamusiau ne viena reka lt trikoves! tai kas dar lopai paziuretume ,didviris mat atsirado!
Reply
Kad ir tavo rezai 210,0 110,0 235,0 555,0 neko ispudingo numesk spec apranga kas be liktu :lol: ir sveri gerokai virs 70! o lezuviu mali kaip profas :idea:
Reply
Atletas Wrote:Kad ir tavo rezai 210,0 110,0 235,0 555,0 neko ispudingo numesk spec apranga kas be liktu :lol: ir sveri gerokai virs 70! o lezuviu mali kaip profas :idea:

ne nu be maikes jau visai kas kita... :oops:
Reply
Marius Wrote:
Atletas Wrote:Kad ir tavo rezai 210,0 110,0 235,0 555,0 neko ispudingo numesk spec apranga kas be liktu :lol: ir sveri gerokai virs 70! o lezuviu mali kaip profas :idea:

ne nu be maikes jau visai kas kita... :oops:

Pagerbiami 2009 metų pavasarį varžybose Palangoje pasiekti Lietuvos jėgos dvikovės rekordai.
Reply
Atletas Wrote:Kad ir tavo rezai 210,0 110,0 235,0 555,0 neko ispudingo numesk spec apranga kas be liktu :lol: ir sveri gerokai virs 70! o lezuviu mali kaip profas :idea:

nu deni,gal per grieztaj mes ji uzsipuolem ce.jis gal ir kieciausias savo klube :shock: tegu gruodi atvaro i palanga ir parodo ka sugeba :D
Reply
q-rent Wrote:
Atletas Wrote:Kad ir tavo rezai 210,0 110,0 235,0 555,0 neko ispudingo numesk spec apranga kas be liktu :lol: ir sveri gerokai virs 70! o lezuviu mali kaip profas :idea:

nu deni,gal per grieztaj mes ji uzsipuolem ce.jis gal ir kieciausias savo klube :shock: tegu gruodi atvaro i palanga ir parodo ka sugeba :D

Vytautai busiu gruodi pas pati dvikoveja :)
Reply
Gintas Wrote:
q-rent Wrote:
Atletas Wrote:Kad ir tavo rezai 210,0 110,0 235,0 555,0 neko ispudingo numesk spec apranga kas be liktu :lol: ir sveri gerokai virs 70! o lezuviu mali kaip profas :idea:

nu deni,gal per grieztaj mes ji uzsipuolem ce.jis gal ir kieciausias savo klube :shock: tegu gruodi atvaro i palanga ir parodo ka sugeba :D

Vytautai busiu gruodi pas pati dvikoveja :)

tikrai gintai esi laukiamas palangoj dvikoves taurej
Reply
vakar bendra Palangos-Klaipedos rinktine dalyvavo Marijampoleje vykusiose stangos spaudimo be spec. aprangos varzybose.apie rezultatus ir ispudzius is varzybu kiek veliau :)
Reply
Va ir man įdomu, kiek žinau turėjo treneris iš klubo kur aš sportuoju dalyvaut.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)