Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 4.13 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEŽINOMI PASAULIO KULTŪRIZMO ISTORIJOS PUSLAPIAI
#65
Akivaizdu, jog nesupratote, ką turėjau omeny.

(01-16-2013, 05:03 PM)E.Sendriene-LT Wrote:
(01-16-2013, 04:03 PM)WFF-WBBF_Int_Secretary_General Wrote: Nesutinku. Aš manau, kad istoriją kūrė ir tebekuria ne vien tik aukštas vietas užėmę sportininkai.
Jau seniau minėjau, jog daug vertesniais aš laikau ne tuos sportininkus, kurie kartą "išlindo", laimėjo ir sužibėjo, o tuos, kurie ilgą laiką nuosekliai dalyvavo, siekė rezultatų, tobulėjo. Tas pats ir su istorija. Esu visiškai įsitikinusi, kad koks nors...hmmm...na kad ir koks Pavel Pligin, kuris dalyvavo ne vieną kartą ir ne vienerius metus, yra žymiau labiau prisidėjęs prie šio sporto istorijos ir daug labiau nusipelnęs būti paminėtas ir čia, forume, ir enciklopedijoje, ir bet kur, nors niekada nieko nėra laimėjęs, negu koks nors, na kad ir paskutinis WBBF profesionalų čempionas iranietis (net pavardės nepamenu). Nematau čia jokio indėlio nei į federaciją, nei į jos istoriją, kai sudalyvauji tik vieną kartą ir daugiau tavęs niekas nei matė, nei girdėjo, nei atsiminė. Labai atsiprašau, bet tikrai manau, kad, kaip ir asmeniniame gyvenime, taip ir sporte, atsiminimus palieka tik ilgą laiką jame buvę asmenys.

PAVLUI PLIGINUI enciklopedijoje irgi bus vietos:
- Павел Плигин (Pavel Pligin, Россия). Призёр чемпионата мира ВФФ-ВББФ среди любителей (2004, 2007 г.), призёр чемпионата Европы ВФФ-ВББФ среди любителей (2002, 2003, 2004 г.).

___________________________________
WFF-WBBF Secretary General
Vakare Mileriute
E-mail: wff.wbbf.secretary.general@gmail.com
Tel.nr. +37067670087
Facebook: Vakare Mileriute
Skype: vakare10



Messages In This Thread
RE: NEŽINOMI PASAULIO KULTŪRIZMO ISTORIJOS PUSLAPIAI - by WFF-WBBF_Int_Secretary_General - 01-16-2013, 05:19 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)