Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 4.3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GANDAI, ANTYS, PLIOTKAI, PASKALOS, PIEVOS...
#61
O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:
Reply
#62
Atletas Wrote:O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:
nepradekit cia diskusiju, ok? cia ne WFF-WBBF varzybos, tad ir aptarinet nera ko. Yra kiti forumai.
Reply
#63
Atletas Wrote:O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:

man tai barzinskas su berkovicium patys geriausi sportoninkai. kai jie iki keliu ibrenda i salta juros vandeni ir niekam nesimato ju skystu blauzdu, tada jie tikri ereliai. barzinskui iki zuro dar arti ir arti ir vis tiek nesusilygins niekada. nepatinka kai kam, kad zuras tiek daug ir tiek ilgai nusipelne lietuvai ir nori jie zuro nuopelnus atimti ir apsikti. o teisejams tai, kad vieno raumenns pas barzinska visai nera 9net su ziuronu nerasi), nesvarbu, nes uztai bitke nebloga. galvoju, kad priezastis viena, varzybos vyko kaimelyje, teisejavo vietiniai gyventojai, o dar buvo kai kuriu teiseju, kurie paprase i blauzda neziureti ir nevisada korektiskai kalbanti zura, svelniai tariant, isdulkinti...be to barzinskas laikinai persikele gyventi i klaipeda, kol varzybos vyko, ir atstovavo viena klaipedos kluba.
Reply
#64
petrasp Wrote:
Atletas Wrote:O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:

man tai barzinskas su berkovicium patys geriausi sportoninkai. kai jie iki keliu ibrenda i salta juros vandeni ir niekam nesimato ju skystu blauzdu, tada jie tikri ereliai. barzinskui iki zuro dar arti ir arti ir vis tiek nesusilygins niekada. nepatinka kai kam, kad zuras tiek daug ir tiek ilgai nusipelne lietuvai ir nori jie zuro nuopelnus atimti ir apsikti. o teisejams tai, kad vieno raumenns pas barzinska visai nera 9net su ziuronu nerasi), nesvarbu, nes uztai bitke nebloga. galvoju, kad priezastis viena, varzybos vyko kaimelyje, teisejavo vietiniai gyventojai, o dar buvo kai kuriu teiseju, kurie paprase i blauzda neziureti ir nevisada korektiskai kalbanti zura, svelniai tariant, isdulkinti...be to barzinskas laikinai persikele gyventi i klaipeda, kol varzybos vyko, ir atstovavo viena klaipedos kluba.
ir man Zuras geriausias, bet cia ju reikalai ir musu aptarimai cia niekam nereikalingi.
Reply
#65
Jolka Wrote:
petrasp Wrote:
Atletas Wrote:O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:

man tai barzinskas su berkovicium patys geriausi sportoninkai. kai jie iki keliu ibrenda i salta juros vandeni ir niekam nesimato ju skystu blauzdu, tada jie tikri ereliai. barzinskui iki zuro dar arti ir arti ir vis tiek nesusilygins niekada. nepatinka kai kam, kad zuras tiek daug ir tiek ilgai nusipelne lietuvai ir nori jie zuro nuopelnus atimti ir apsikti. o teisejams tai, kad vieno raumenns pas barzinska visai nera 9net su ziuronu nerasi), nesvarbu, nes uztai bitke nebloga. galvoju, kad priezastis viena, varzybos vyko kaimelyje, teisejavo vietiniai gyventojai, o dar buvo kai kuriu teiseju, kurie paprase i blauzda neziureti ir nevisada korektiskai kalbanti zura, svelniai tariant, isdulkinti...be to barzinskas laikinai persikele gyventi i klaipeda, kol varzybos vyko, ir atstovavo viena klaipedos kluba.
ir man Zuras geriausias, bet cia ju reikalai ir musu aptarimai cia niekam nereikalingi.

cia ir arkliui aisku. ispyso zura juodai. zuras su barzinsku lyginant dar darzelinukas.
Reply
#66
Tadas Wrote:
Jolka Wrote:
petrasp Wrote:
Atletas Wrote:O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:

man tai barzinskas su berkovicium patys geriausi sportoninkai. kai jie iki keliu ibrenda i salta juros vandeni ir niekam nesimato ju skystu blauzdu, tada jie tikri ereliai. barzinskui iki zuro dar arti ir arti ir vis tiek nesusilygins niekada. nepatinka kai kam, kad zuras tiek daug ir tiek ilgai nusipelne lietuvai ir nori jie zuro nuopelnus atimti ir apsikti. o teisejams tai, kad vieno raumenns pas barzinska visai nera 9net su ziuronu nerasi), nesvarbu, nes uztai bitke nebloga. galvoju, kad priezastis viena, varzybos vyko kaimelyje, teisejavo vietiniai gyventojai, o dar buvo kai kuriu teiseju, kurie paprase i blauzda neziureti ir nevisada korektiskai kalbanti zura, svelniai tariant, isdulkinti...be to barzinskas laikinai persikele gyventi i klaipeda, kol varzybos vyko, ir atstovavo viena klaipedos kluba.
ir man Zuras geriausias, bet cia ju reikalai ir musu aptarimai cia niekam nereikalingi.

cia ir arkliui aisku. ispyso zura juodai. zuras su barzinsku lyginant dar darzelinukas.

bet uztai kaip malonu, kai pasikvieti zura i kaimo varzybas ir tame kaime kaimo bernelis jam uzmeta. juk ne visi supranta, kad cia viskas yra visai kitaip.
Reply
#67
Tadas Wrote:
Jolka Wrote:
petrasp Wrote:
Atletas Wrote:O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:

man tai barzinskas su berkovicium patys geriausi sportoninkai. kai jie iki keliu ibrenda i salta juros vandeni ir niekam nesimato ju skystu blauzdu, tada jie tikri ereliai. barzinskui iki zuro dar arti ir arti ir vis tiek nesusilygins niekada. nepatinka kai kam, kad zuras tiek daug ir tiek ilgai nusipelne lietuvai ir nori jie zuro nuopelnus atimti ir apsikti. o teisejams tai, kad vieno raumenns pas barzinska visai nera 9net su ziuronu nerasi), nesvarbu, nes uztai bitke nebloga. galvoju, kad priezastis viena, varzybos vyko kaimelyje, teisejavo vietiniai gyventojai, o dar buvo kai kuriu teiseju, kurie paprase i blauzda neziureti ir nevisada korektiskai kalbanti zura, svelniai tariant, isdulkinti...be to barzinskas laikinai persikele gyventi i klaipeda, kol varzybos vyko, ir atstovavo viena klaipedos kluba.
ir man Zuras geriausias, bet cia ju reikalai ir musu aptarimai cia niekam nereikalingi.

cia ir arkliui aisku. ispyso zura juodai. zuras su barzinsku lyginant dar darzelinukas.
truputi zargono gal ziurekit? redaguosim postus, jei taip kalbesit. Cia ne zona kokia...
Reply
#68
petrasp Wrote:
Tadas Wrote:
Jolka Wrote:
petrasp Wrote:
Atletas Wrote:O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:

man tai barzinskas su berkovicium patys geriausi sportoninkai. kai jie iki keliu ibrenda i salta juros vandeni ir niekam nesimato ju skystu blauzdu, tada jie tikri ereliai. barzinskui iki zuro dar arti ir arti ir vis tiek nesusilygins niekada. nepatinka kai kam, kad zuras tiek daug ir tiek ilgai nusipelne lietuvai ir nori jie zuro nuopelnus atimti ir apsikti. o teisejams tai, kad vieno raumenns pas barzinska visai nera 9net su ziuronu nerasi), nesvarbu, nes uztai bitke nebloga. galvoju, kad priezastis viena, varzybos vyko kaimelyje, teisejavo vietiniai gyventojai, o dar buvo kai kuriu teiseju, kurie paprase i blauzda neziureti ir nevisada korektiskai kalbanti zura, svelniai tariant, isdulkinti...be to barzinskas laikinai persikele gyventi i klaipeda, kol varzybos vyko, ir atstovavo viena klaipedos kluba.
ir man Zuras geriausias, bet cia ju reikalai ir musu aptarimai cia niekam nereikalingi.

cia ir arkliui aisku. ispyso zura juodai. zuras su barzinsku lyginant dar darzelinukas.

bet uztai kaip malonu, kai pasikvieti zura i kaimo varzybas ir tame kaime kaimo bernelis jam uzmeta. juk ne visi supranta, kad cia viskas yra visai kitaip.

labai nori tauragietis su klaipedieciu-vilnieciu zura pazeminti ir sutrinti i suda, bet jiems nera sansu. laikykis olegai, tu gerriausiais. esi lietuvos legenda ir niekas to is taves neatims, kad ir kaip noretu. ne visi durniai aplink susirinko.
Reply
#69
oooo kokios karstos diskusijos :lol: na taip zuras geriausias,bet forma neisgeriausiu sio metu!deja,jo vetoi nesuprantu kam isvis islipo ant scenos! :roll:
Reply
#70
mindaugas Wrote:
petrasp Wrote:
Tadas Wrote:
Jolka Wrote:
petrasp Wrote:
Atletas Wrote:O kodel iskart susidarojimu su sportininkais? :lol:

man tai barzinskas su berkovicium patys geriausi sportoninkai. kai jie iki keliu ibrenda i salta juros vandeni ir niekam nesimato ju skystu blauzdu, tada jie tikri ereliai. barzinskui iki zuro dar arti ir arti ir vis tiek nesusilygins niekada. nepatinka kai kam, kad zuras tiek daug ir tiek ilgai nusipelne lietuvai ir nori jie zuro nuopelnus atimti ir apsikti. o teisejams tai, kad vieno raumenns pas barzinska visai nera 9net su ziuronu nerasi), nesvarbu, nes uztai bitke nebloga. galvoju, kad priezastis viena, varzybos vyko kaimelyje, teisejavo vietiniai gyventojai, o dar buvo kai kuriu teiseju, kurie paprase i blauzda neziureti ir nevisada korektiskai kalbanti zura, svelniai tariant, isdulkinti...be to barzinskas laikinai persikele gyventi i klaipeda, kol varzybos vyko, ir atstovavo viena klaipedos kluba.
ir man Zuras geriausias, bet cia ju reikalai ir musu aptarimai cia niekam nereikalingi.

cia ir arkliui aisku. ispyso zura juodai. zuras su barzinsku lyginant dar darzelinukas.

bet uztai kaip malonu, kai pasikvieti zura i kaimo varzybas ir tame kaime kaimo bernelis jam uzmeta. juk ne visi supranta, kad cia viskas yra visai kitaip.

labai nori tauragietis su klaipedieciu-vilnieciu zura pazeminti ir sutrinti i suda, bet jiems nera sansu. laikykis olegai, tu gerriausiais. esi lietuvos legenda ir niekas to is taves neatims, kad ir kaip noretu. ne visi durniai aplink susirinko.

islipo, kad islipo, cia jo asmeninias reikalas. bet eiti ni n varzybas, kur visi lietuviai vadovai be isimties pries zura nusiteike, o vienas is pagrindiniu vadovu dar seniai sake, kad zuras daugiau nelaimes ne vienu varzybu... kam ten tada listi, kur taves nekencia, nelaukia ir nori aiskiai pazeminti? ir cia zuro forma visai neturi reriksmes. kad ir kokia butu forma, jis vis tiek pralaimetu kokiam rajonines reiksmes sportininkui. negi tai neaisku?
Reply
#71
Na as ju ten politikos nesidomiu man venodai tos intrigos,man aplamai sunkei nesaliskai ivertint nes olezka visada man patiko, o Brazinskas ne istetiskas,ir nesimpatiskas man sportininkas, bet kaip savo kumira noretusi matit geresnei formoi :lol: islepino mus Zuras!
Reply
#72
Atletas Wrote:Na as ju ten politikos nesidomiu man venodai tos intrigos,man aplamai sunkei nesaliskai ivertint nes olezka visada man patiko, o Brazinskas ne istetiskas,ir nesimpatiskas man sportininkas, bet kaip savo kumira noretusi matit geresnei formoi :lol: islepino mus Zuras!

tokie sportininkai kaip zuras, patys ir yra politika. o nuleisti toki sportininka kaip zuras ir duoti laimeti vietoj jo kokiam nors kaimo jurgiui, dar didesne politika.
Reply
#73
:idea:
Reply
#74
Tomas Wrote:
Atletas Wrote:Na as ju ten politikos nesidomiu man venodai tos intrigos,man aplamai sunkei nesaliskai ivertint nes olezka visada man patiko, o Brazinskas ne istetiskas,ir nesimpatiskas man sportininkas, bet kaip savo kumira noretusi matit geresnei formoi :lol: islepino mus Zuras!

tokie sportininkai kaip zuras, patys ir yra politika. o nuleisti toki sportininka kaip zuras ir duoti laimeti vietoj jo kokiam nors kaimo jurgiui, dar didesne politika.

Dėl ko dabar 38 IFBB šalys-narės palieka IFBB korporaciją-federaciją?
Ogi dėl NEŠVARIŲ ŽAIDIMŲ. Savo veiksmus jie vadina atvirais veiksmais ("Fair Play").
Iš šalies stebint, kas daroma Lietuvos IFBB federacijoje su Olegu Žuru, viskas yra aišku.
Šiaulietis Arūnas Petraitis dar prieš metus pareiškė čia forume, kad Olegas Žuras rudenį pralaimės Arvydui Mickui, nors iki varžybų buvo dar puse metų likę... Taip ir gavosi.
Dabar, kai dėl griuvančios tarptautinės IFBB korporacijos-federacijos, kai pusė IFBB šalių-narių jungiasi prie Pasaulinės WFF-WBBF federacijos (bent jau jie parašė WFF-WBBF federacijai tokį pareiškimą), Lietuvos reikšmė pasaulinio kultūrizmo judėjime įgavo didelę prasmę.
Todėl, esant tokiai įtemptai situacijai, visai nesunku Lietuvos IFBB vadams padaryti taip, kad Olegas Žuras ir užsienyje neišloštų nė vienų varžybų (kas ir įvyko Olandijoje prieš savaitę...).
Priežastį rasti lengva kaip du-kart-du... reikia tik noro.
O noro sužlugdyti Olego Žuro sportinį autoritetą, kurį jis uždirbo per dešimntis metų, matosi yra. Priežastis viena, naujai kylančios kaimelių "žvaigždės"lyginasi save su legendiniu kultūristu. Bet, mielieji, tai NEĮMANOMA. Tai tik jūsų nerealios svajonės.
Ne bicepsai čia lemia, ne centimetrai ir ne kilogramai, o ir bicepsais nė vienas jūsų Olegui Žurui neprilygsta.
Autoritetas ir vardas Olego yra kruvinu prakaitu uždirbtas per dešimtis metų.
Nėra ko lygintis, nes niekados nė vienas Lietuvos kultūristas negalės prilygti Olegui Žurui, kuris yra REALI LIETUVOS KULTŪRIZMO LEGENDA.
O menkinti, žeminti, pilti purvus, atsiprašau, jūs seniai mokate, seniai darote, bet, dėja, vis dažniau jums tai nesigauna ir tiesa išplakia į paviršių.
Tegyvuoja Lietuvos kaimelių čempionai, kurie, nors tik intrigomis laimi prieš legendinį Olegą Žurą!!!
Reply
#75
Vau, aš čia žiūriu, kaip jūs taškotės... :? Net nežinojau, kad jus čia dar taip tarp savęs kalatės :cry: KUTŪRIZMAS yra vienas, ko jus čia taip riejatės ir drabstote vienas kitą purvais? Politika? Nusispjaut į politiką! Olegas Žuras pralaimėjo? Visi kažkada pralaimi, kažkada - laimi!!! Juk čia sportas. ieną kartą laimi "Žalgiris", kitą kartą geresnis "LRytas". Buvau Tauragėje varžybose ir sakau tiesiai: man labiau patiko Barzinskas! Kiekvienas turi savo nuomonę. Negi visi teisėjai papirkti?
Reply
#76
Aleks Wrote:Vau, aš čia žiūriu, kaip jūs taškotės... :? Net nežinojau, kad jus čia dar taip tarp savęs kalatės :cry: KUTŪRIZMAS yra vienas, ko jus čia taip riejatės ir drabstote vienas kitą purvais? Politika? Nusispjaut į politiką! Olegas Žuras pralaimėjo? Visi kažkada pralaimi, kažkada - laimi!!! Juk čia sportas. ieną kartą laimi "Žalgiris", kitą kartą geresnis "LRytas". Buvau Tauragėje varžybose ir sakau tiesiai: man labiau patiko Barzinskas! Kiekvienas turi savo nuomonę. Negi visi teisėjai papirkti?

nelyginkite kauno zalgirio su vilniaus rajono bezdoniskiu kaimo krepsininkais
Reply
#77
Tomas Wrote:nelyginkite kauno zalgirio su vilniaus rajono bezdoniskiu kaimo krepsininkais
:lol: :lol: :lol:
Reply
#78
Tomas Wrote:
Aleks Wrote:Vau, aš čia žiūriu, kaip jūs taškotės... :? Net nežinojau, kad jus čia dar taip tarp savęs kalatės :cry: KUTŪRIZMAS yra vienas, ko jus čia taip riejatės ir drabstote vienas kitą purvais? Politika? Nusispjaut į politiką! Olegas Žuras pralaimėjo? Visi kažkada pralaimi, kažkada - laimi!!! Juk čia sportas. ieną kartą laimi "Žalgiris", kitą kartą geresnis "LRytas". Buvau Tauragėje varžybose ir sakau tiesiai: man labiau patiko Barzinskas! Kiekvienas turi savo nuomonę. Negi visi teisėjai papirkti?

nelyginkite kauno zalgirio su vilniaus rajono bezdoniskiu kaimo krepsininkais

Kai Barzinskas per sekančius 10 metų pasikačialins salėje blauzdos raumenis, tada gal bus panašus į tobulą kultūristą.
O kai vieno raumens nėra (o gal scena buvo aukštoka ir žiūrovams nesimatė), tai koks tu esi kultūristas be vieno raumens???
IFBB tarptautiniai teisėjai VISADA į sportininką žiūrėjo IŠ APAČIOS.
Ką matome pas Barzinską? Kaulas su oda, storesnė šlaunis (nors pradirbta),storoka talija, o toliau jau gal ir be kritikos.
Reply
#79
Čia tiems, kam įdomu, kaip teisėjavo teisėjai Tauragėje, Olego kategorijoje :
[Image: 98a9ea4d4e28.jpg]
Tokį dokumentą pasirodo gauti visai nesudėtingą :wink:
Reply
#80
Kaip matote, po laisvosios programos Žuras laiminėjo, bet va po raumenyno sulyginimo prakišo. Ir jei ne taškų sudvigubinimas raumenynui, ir Žuras ir Berzinkas būtų turėję po 15 taškų.
Reply
#81
Aleks Wrote:Kaip matote, po laisvosios programos Žuras laiminėjo, bet va po raumenyno sulyginimo prakišo. Ir jei ne taškų sudvigubinimas raumenynui, ir Žuras ir Berzinkas būtų turėję po 15 taškų.

Labai gerbiu jus, kaip pašnekovą, bet kaip matau jūs nežinote TEISĖJAVIMO VIRTUVĖS. O virtuvėje yra visko: nešvarių skudurų, purvo, bulvių lupenų...
Reply
#82
Dita Wrote:
Aleks Wrote:Kaip matote, po laisvosios programos Žuras laiminėjo, bet va po raumenyno sulyginimo prakišo. Ir jei ne taškų sudvigubinimas raumenynui, ir Žuras ir Berzinkas būtų turėję po 15 taškų.

Labai gerbiu jus, kaip pašnekovą, bet kaip matau jūs nežinote TEISĖJAVIMO VIRTUVĖS. O virtuvėje yra visko: nešvarių skudurų, purvo, bulvių lupenų...

Tokio lygio sportininkams, kai ant kortos pastatytas DIDŽIULIS AUTORITETAS, teisėjavimas turi būti skrupulingas ir atviras.
Bet apie kokį atvirumą teisėjavime galime kalbėti, kai per dešimtmečius toje federacijoje niekas nesikeitė.
Prisiminkime esto Olevo Anuso pralaimėjimą 1981 metais tarptautiniame "Gintarinio prizo" turnyre.
Surinko Lietuvos IFBB (galima taip sakyti) prezidentas visus teisėjus Klaipėdoje prieš varžybas, pasakė: "užteks estamns Lietuvoje skinti pergales. Laikas lietuviui laimėti".
Visiems buvo "iki vienos vietos" kas ir kokioje formoje.
Kaip tarė, taip teisėjai vieningai padarė.
Kilo skandalas. Estai rašė laiškus po visą pasaulį, kėlė triukšmą, reikalavo anuoliuoti rezultatus.
Bet kas iš to?
NIEKAS...
Olevą Anusą lietuviai vadai ir teisėjai apšiko, švelniai tariant.
O po kurio gana neilgo laiko Olevas Anusas laimėjo IFBB Europą, tapo absoliučiu pasaulio profesionalų čempionu, o jį 1981 metais Klaipėdoje "Gintarinio prizo" turnyre nugalėjęs lietuvis rimtose varžybose rimtoje kategorijoje dar ir iki šiol nieko gero nėra užėmęs.
Reply
#83
Matote panele (ponia :oops: ) Dita, aš turiu protokolus ir pagal juos sprendžiu apie teisėjavimus.
Pilnai tikiu, kad tokius protokolus turi ir Olegas.
Pilnai tikiu, kad jis, o taip pat ir kas kitas, gali nueiti pas tą ar kitą teisėją ir aptarti susidariusią situaciją.
Va, o apie ką Jūs čia rašote, tik šnekos ar pamąstymai, be jokių faktų.
Kiek girdėjau, po Tauragės varžybų, bankete, buvo aptarinėjama situacija, analizuojami varžybų protokolai ir prieita bendros išvados, kad teisėjavimas buvo gana objektyvus. Kai kurie teisėjai net išsakė kodėl jie davė vieną ar kitą vietą.
O Žuras apsiraminęs prižadėjo atsirevanšuoti Šiauliuose, "Saulės taurėje".
Būtinai važiuosim su draugais pasižiūrėti šios įdomios dvikovos tęsinio. Tik prašau, nekiškit čia jokios politikos. Kas domisi kultūrizmu, patys pasidarys išvadas. Ačiū. :wink:
Beje, dėl protokolų:
panaršiau Jūsų tinklalapį ir supratau, kad Jus savo varžybų protokolų iš viso niekur nepublikuojate, todėl tikėtis Zarasų protokolų turbūt beviltiška?
Reply
#84
Aleks Wrote:Matote panele (ponia :oops: ) Dita, aš turiu protokolus ir pagal juos sprendžiu apie teisėjavimus.
Pilnai tikiu, kad tokius protokolus turi ir Olegas.
Pilnai tikiu, kad jis, o taip pat ir kas kitas, gali nueiti pas tą ar kitą teisėją ir aptarti susidariusią situaciją.
Va, o apie ką Jūs čia rašote, tik šnekos ar pamąstymai, be jokių faktų.
Kiek girdėjau, po Tauragės varžybų, bankete, buvo aptarinėjama situacija, analizuojami varžybų protokolai ir prieita bendros išvados, kad teisėjavimas buvo gana objektyvus. Kai kurie teisėjai net išsakė kodėl jie davė vieną ar kitą vietą.
O Žuras apsiraminęs prižadėjo atsirevanšuoti Šiauliuose, "Saulės taurėje".
Būtinai važiuosim su draugais pasižiūrėti šios įdomios dvikovos tęsinio. Tik prašau, nekiškit čia jokios politikos. Kas domisi kultūrizmu, patys pasidarys išvadas. Ačiū. :wink:
Beje, dėl protokolų:
panaršiau Jūsų tinklalapį ir supratau, kad Jus savo varžybų protokolų iš viso niekur nepublikuojate, todėl tikėtis Zarasų protokolų turbūt beviltiška?

viltis miršta paskutinė...
Reply
#85
Dita Wrote:
Tomas Wrote:
Atletas Wrote:Na as ju ten politikos nesidomiu man venodai tos intrigos,man aplamai sunkei nesaliskai ivertint nes olezka visada man patiko, o Brazinskas ne istetiskas,ir nesimpatiskas man sportininkas, bet kaip savo kumira noretusi matit geresnei formoi :lol: islepino mus Zuras!

tokie sportininkai kaip zuras, patys ir yra politika. o nuleisti toki sportininka kaip zuras ir duoti laimeti vietoj jo kokiam nors kaimo jurgiui, dar didesne politika.

Dėl ko dabar 38 IFBB šalys-narės palieka IFBB korporaciją-federaciją?
Ogi dėl NEŠVARIŲ ŽAIDIMŲ. Savo veiksmus jie vadina atvirais veiksmais ("Fair Play").
Iš šalies stebint, kas daroma Lietuvos IFBB federacijoje su Olegu Žuru, viskas yra aišku.
Šiaulietis Arūnas Petraitis dar prieš metus pareiškė čia forume, kad Olegas Žuras rudenį pralaimės Arvydui Mickui, nors iki varžybų buvo dar puse metų likę... Taip ir gavosi.
Dabar, kai dėl griuvančios tarptautinės IFBB korporacijos-federacijos, kai pusė IFBB šalių-narių jungiasi prie Pasaulinės WFF-WBBF federacijos (bent jau jie parašė WFF-WBBF federacijai tokį pareiškimą), Lietuvos reikšmė pasaulinio kultūrizmo judėjime įgavo didelę prasmę.
Todėl, esant tokiai įtemptai situacijai, visai nesunku Lietuvos IFBB vadams padaryti taip, kad Olegas Žuras ir užsienyje neišloštų nė vienų varžybų (kas ir įvyko Olandijoje prieš savaitę...).
Priežastį rasti lengva kaip du-kart-du... reikia tik noro.
O noro sužlugdyti Olego Žuro sportinį autoritetą, kurį jis uždirbo per dešimntis metų, matosi yra. Priežastis viena, naujai kylančios kaimelių "žvaigždės"lyginasi save su legendiniu kultūristu. Bet, mielieji, tai NEĮMANOMA. Tai tik jūsų nerealios svajonės.
Ne bicepsai čia lemia, ne centimetrai ir ne kilogramai, o ir bicepsais nė vienas jūsų Olegui Žurui neprilygsta.
Autoritetas ir vardas Olego yra kruvinu prakaitu uždirbtas per dešimtis metų.
Nėra ko lygintis, nes niekados nė vienas Lietuvos kultūristas negalės prilygti Olegui Žurui, kuris yra REALI LIETUVOS KULTŪRIZMO LEGENDA.
O menkinti, žeminti, pilti purvus, atsiprašau, jūs seniai mokate, seniai darote, bet, dėja, vis dažniau jums tai nesigauna ir tiesa išplakia į paviršių.
Tegyvuoja Lietuvos kaimelių čempionai, kurie, nors tik intrigomis laimi prieš legendinį Olegą Žurą!!!

:roll:
Reply
#86
Dita Wrote:viltis miršta paskutinė...
:lol: :lol: :lol:
Reply
#87
Aleks Wrote:Beje, dėl protokolų:
panaršiau Jūsų tinklalapį ir supratau, kad Jus savo varžybų protokolų iš viso niekur nepublikuojate, todėl tikėtis Zarasų protokolų turbūt beviltiška?
Yra protokolai. Ir forume ir pagrindiniame puslapyje.
Reply
#88
Aleks Wrote:
Dita Wrote:viltis miršta paskutinė...
:lol: :lol: :lol:

O tiesą šnekant, protokolai kultūrizmo varžybose visada buvo tik 'nusiraminimo' pralaimėjusiems dokumentas.
Čia galime kalbėti paromis, savaitėmis, mėnesiais, vis tiek liksim prie to paties, nuo ko pradėjom.
Būtų juokinga, ji rezultate nebūtų skriaudžiami sportininkai.
Teisėjai žaidžia žaidimus visada, nežinau išimčių.
O garsiausiose komercinėse varžybose JAV atvirai parduodamos vietos, tad belieka tik užpildytyi "protokolus". Geri sportininkai, atvykę iš kitų kontinentų ir šalių į JAV komercinius turnyrus, organizatoriams sukelia daug galvos skausmų, todėl nepatenka į 15-kus, kaip kad atsitinka reguliariai su rusais, pvz.
Tai savotiškas teatras, ypatingai IFBB, su rimta nuostata ir rimtais veidais.
Bet tiek to, kada nors, kai bus laiko, pakalbėsime.
Reply
#89
Jolka Wrote:Yra protokolai. Ir forume ir pagrindiniame puslapyje.
Jolka, būk gerutė, parašyk nuoroda, - aš turbūt žioplys... Nerandu, nors užmušk. :oops: Ačiū
Reply
#90
Dita Wrote:Būtų juokinga, ji rezultate nebūtų skriaudžiami sportininkai.
Teisėjai žaidžia žaidimus visada, nežinau išimčių.
Dita, jei nežinai išimčių, tai negi ir Jūsų varžybose tas pats :roll: ???
Toks įspūdis, kad nėra čia ko ruoštis kokioms nors varžyboms - vis viena jau nupirkta viskas visur :cry:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)