Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JĖGOS DVIKOVĖ
Jolka Wrote:
Marius Wrote:Aš kalbu apie kultūrizmą. Ir ne apie sportininkus, o apie vadovus.
kulturizmas cia isvis ne prie ko.mes ne kulturistai.ir sitas forumas ne apie juos.

Nesuprantu, is kur tas pyktis? Nevarykit ant lietuvos kulturistu. baikim pyktis ,nebegaliu tiesiog.atsijungiu. AMEN :oops:
Reply
Jolka Wrote:
Marius Wrote:
Gintas Wrote:
Gabriele Wrote:Gintarai, tave Burinskis rusų forume tiek išgyrė šiandien. Ką tu jam tokio gero padarei?

Paslapties jokios,mes visada palaikem vienas kita,jis savo vizitu palangoje,as pas i daugpilin seminara.siais metais turiesiu viena is stipriausiu sportininku komanda su kuria vyksiu i RYGA.Vardai sako uz save :wink:
virs 50 metu ir virs 40 metu lygiu nebus :wink: jaunimo turesiu daug,o kur dar kategorija amziaus nuo 21 iki 30 m. 8)

Vilnius visada buvo Lietuvos kultūrizmo centras, širdis. Ne kikie Kėdainiai, ne Klaipėda ar, neduok dieve, Kaunas.
Paprasčiausiai niekas nenori bartis, todėl nėra teisybės.
Kauniečių diktatūra nešvari!


pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:
Reply
q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Marius Wrote:
Gintas Wrote:
Gabriele Wrote:Gintarai, tave Burinskis rusų forume tiek išgyrė šiandien. Ką tu jam tokio gero padarei?

Paslapties jokios,mes visada palaikem vienas kita,jis savo vizitu palangoje,as pas i daugpilin seminara.siais metais turiesiu viena is stipriausiu sportininku komanda su kuria vyksiu i RYGA.Vardai sako uz save :wink:
virs 50 metu ir virs 40 metu lygiu nebus :wink: jaunimo turesiu daug,o kur dar kategorija amziaus nuo 21 iki 30 m. 8)

Vilnius visada buvo Lietuvos kultūrizmo centras, širdis. Ne kikie Kėdainiai, ne Klaipėda ar, neduok dieve, Kaunas.
Paprasčiausiai niekas nenori bartis, todėl nėra teisybės.
Kauniečių diktatūra nešvari!


pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.
Reply
pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...[/quote]

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:[/quote]

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.[/quote]

Fitnesistas-tai amzinai neprivalges kulturistas ir nieko cia daugiau :lol:
Reply
Niceboy29 Wrote:pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:[/quote]

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.[/quote]

Fitnesistas-tai amzinai neprivalges kulturistas ir nieko cia daugiau :lol:[/quote]

O gal jis nenori tų "papildų" valgyti?
Reply
laima Wrote:
q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Marius Wrote:
Gintas Wrote:
Gabriele Wrote:Gintarai, tave Burinskis rusų forume tiek išgyrė šiandien. Ką tu jam tokio gero padarei?

Paslapties jokios,mes visada palaikem vienas kita,jis savo vizitu palangoje,as pas i daugpilin seminara.siais metais turiesiu viena is stipriausiu sportininku komanda su kuria vyksiu i RYGA.Vardai sako uz save :wink:
virs 50 metu ir virs 40 metu lygiu nebus :wink: jaunimo turesiu daug,o kur dar kategorija amziaus nuo 21 iki 30 m. 8)

Vilnius visada buvo Lietuvos kultūrizmo centras, širdis. Ne kikie Kėdainiai, ne Klaipėda ar, neduok dieve, Kaunas.
Paprasčiausiai niekas nenori bartis, todėl nėra teisybės.
Kauniečių diktatūra nešvari!


pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.

As apie VYRUS :!: Moterims fitnesas kaip tik tai, ko reikia :D
Reply
tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?
Reply
Donatas Wrote:
Niceboy29 Wrote:pala,mes siaip ne kulturistai.tad ir ant kauno varyti sitaip nereikia.Zilinskas, Liachoviciute, Jurga,Romeraite-visai ne kulturistai.jie puikus fitneso atstovai.ir ju ten dar daugiau yra.tik vardu nezinau, deja...

KIEKVIENAS FITNESISTAS SVAJOJA TAPTI KULTURISTU :!: :!: :!: Va taip. Is dainos zodziu neismesi :D :shock:

Aš nesvajoju. Man jie nepatinka.[/quote]

Fitnesistas-tai amzinai neprivalges kulturistas ir nieko cia daugiau :lol:[/quote]

O gal jis nenori tų "papildų" valgyti?[/quote]

Numesti svorio i sales ateina tik pilvoti diedai, o visi kiti stengiasi priauginti viena kita kg. raumenu.Pataisykit mane jei esu neteisus :roll:
Reply
Priauginti nori tik keli šimtai, kultūristais tapti nori kelios dešimtys, o jais tapti gaili tik vienas (arba nei vienas).
O sveikatingumu užsiima m-i-l-i-j-o-n-a-i.
Reply
Tina Wrote:Priauginti nori tik keli šimtai, kultūristais tapti nori kelios dešimtys, o jais tapti gaili tik vienas (arba nei vienas).
O sveikatingumu užsiima m-i-l-i-j-o-n-a-i.

Aha keli simtai 8)Nueikit i bet kuri lietuvos kluba,padarykit apklausa ir pamatysit ,kaip keli simtai peraugs i keliasdesimts tukstanciu.O Kolemanas tai jau krastutinumas. :P
Reply
q-rent Wrote:
Tina Wrote:Priauginti nori tik keli šimtai, kultūristais tapti nori kelios dešimtys, o jais tapti gaili tik vienas (arba nei vienas).
O sveikatingumu užsiima m-i-l-i-j-o-n-a-i.

Aha keli simtai 8)Nueikit i bet kuri lietuvos kluba,padarykit apklausa ir pamatysit ,kaip keli simtai peraugs i keliasdesimts tukstanciu.O Kolemanas tai jau krastutinumas. :P

tas kraštutinumas vadinasi kultūristas.
Reply
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
Reply
vladas Wrote:
q-rent Wrote:
Tina Wrote:Priauginti nori tik keli šimtai, kultūristais tapti nori kelios dešimtys, o jais tapti gaili tik vienas (arba nei vienas).
O sveikatingumu užsiima m-i-l-i-j-o-n-a-i.

Aha keli simtai 8)Nueikit i bet kuri lietuvos kluba,padarykit apklausa ir pamatysit ,kaip keli simtai peraugs i keliasdesimts tukstanciu.O Kolemanas tai jau krastutinumas. :P

tas kraštutinumas vadinasi kultūristas.

WFF pro.čempionai sunkioj kategorijoj save tikrai laiko kulturistais. Ir as jiems pritariu :D :shock:
Reply
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:
Reply
Jolka Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:

gerbiu tavo isitikinimus,pacios figura taip pat be konkurencijos,,daugiau nieko negaliu prideti,apie sveikata is foto negaliu spresti,kaip sakiau ne dolitlis :oops:
Reply
Jolka Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:

Kodel nepažystu,ir man idomu,kas per Gabriele? :shock:
Reply
q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:

Kodel nepažystu,ir man idomu,kas per Gabriele? :shock:

Pažįsti, buvom per dvikovę susitikę...
Reply
Gabriele Wrote:
q-rent Wrote:
Jolka Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Gabriele Wrote:tau patinkas tokie invalidai, kaip kolemanas, markusas?

daktare atsirado,diagnoze nustato is nuotraukos,pirma pasiziurek i savo kuno dalis 8)
oj,patikek, Gabriele atrodo puikiai.esu isitikinusi, geriau nei tu. daugeliui tik pavydet tokios Gabrieles isvaizdos. :wink: :evil:

Kodel nepažystu,ir man idomu,kas per Gabriele? :shock:

Pažįsti, buvom per dvikovę susitikę...

Dabar prisiminiau..... :!: :!:
Reply
Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!
Reply
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:
Reply
q-rent Wrote:
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:

nedasizaisk :)
Reply
Jolka Wrote:
q-rent Wrote:
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:

nedasizaisk :)

zdariavas,auges vyras,o su tokiom mergaicikem flirtuoja..oi oi.. 8)
Reply
Niceboy29 Wrote:
Jolka Wrote:
q-rent Wrote:
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:

nedasizaisk :)

zdariavas,auges vyras,o su tokiom mergaicikem flirtuoja..oi oi.. 8)

Bet tu tikrai debilas!?
Reply
Gabriele Wrote:
Niceboy29 Wrote:
Jolka Wrote:
q-rent Wrote:
Gabriele Wrote:Puiku, tik nekibink, o tai žmonai pasakysiu!

AHA...HM. :?: JO :shock:

nedasizaisk :)

zdariavas,auges vyras,o su tokiom mergaicikem flirtuoja..oi oi.. 8)

Bet tu tikrai debilas!?

situo sakiniu apie save pasakei viska :P
Reply
vakar,teko dalyvauti Lietuvos trikoves federacijos varzybose,Aukstaitijos taurei laimeti,musu federacijos sportininkai dalyvavo su shou pasyrodimais.buvo grazus renginukas. :wink:
Reply
Gintas Wrote:vakar,teko dalyvauti Lietuvos trikoves federacijos varzybose,Aukstaitijos taurei laimeti,musu federacijos sportininkai dalyvavo su shou pasyrodimais.buvo grazus renginukas. :wink:

Kas iš mūsiškių dalyvavo?
Reply
Birute Wrote:
Gintas Wrote:vakar,teko dalyvauti Lietuvos trikoves federacijos varzybose,Aukstaitijos taurei laimeti,musu federacijos sportininkai dalyvavo su shou pasyrodimais.buvo grazus renginukas. :wink:

Kas iš mūsiškių dalyvavo?

Tikrai, kas iš žinomų sportininkų dalyvavo renginyje?
Reply
Dainius Barzinskas
Gedeminas radavicius
Jurga musu zavioji kauniete
8)
Reply
Gintas Wrote:Dainius Barzinskas
Gedeminas radavicius
Jurga musu zavioji kauniete
8)

Barzinskas prisiminė, kaip prieš kiek laiko sėkmingai dalyvavo WFF Europos čempionate. Tada jis kategorijoje buvo antras.
Reply
Sonata Wrote:
Gintas Wrote:Dainius Barzinskas
Gedeminas radavicius
Jurga musu zavioji kauniete
8)

Barzinskas prisiminė, kaip prieš kiek laiko sėkmingai dalyvavo WFF Europos čempionate. Tada jis kategorijoje buvo antras.

O kam Barzinskas tada pralošė?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 9 Guest(s)