Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JĖGOS DVIKOVĖ
#1
NUO 1994 M. LIETUVOJE ATNAUJINTOS JĖGOS DVIKOVĖS VARŽYBOS. KASMET REGULIARIAI VYKSTA LIETUVOS ČEMPIONATAS IR TAURĖS PIRMENYBĖS.
DVIKOVĖ, NUO SENO LYDĖJO VISAS KULTŪRIZMO VARŽYBAS.
DABAR LIETUVOJE DVIKOVĖS TRADICIJAS TĘSIA LIETUVOS FITNESO FEDERACIJA.
DVIKOVĖ - GERA PROGA PASIREIKŠTI JAUNIEMS ATLETAMS, JĖGOS SPORTO MĖGĖJAMS. BE JŲ VARŽYBŲ TARSEZONIO METU GALINĖJASI IR "POZUOTOJAI" (BEJE "RODO" GERUS REZULTATUS).
LYGIAGREČIAI SU JAUNIMU RUNGIASI IR LIETUVOS REKORDUS GERINA TIKRI ŠIOS PAKRAIPOS ENTUZIASTAI.
Reply
#2
SPAUDA APIE DVIKOVĘ
Reply
#3
Aišku, forume nepatalpinsim visų varžybų rezultatų (rekordai yra paskutiniame žurnalo "Sportinis fitnesas ir kultūrizmas " numeryje). Per minėtą laikotarpį varžybose dalyvavo šimtai sportininkų, tarp kurių daug Lietuvos jėgos sporte garsių ir žinomų vardų. Visi jie daug kartų aistruolius žavėjo puikiais rezultatais.
Reply
#4
PAVYZDŽIUI, 2005 M. EUROPOS FITNESO ČEMPIONAS (KLASIKINIO FITNESO KATEGORIJA) KLAIPĖDIETIS ARŪNAS KERŠANSKAS ŠIAIS METAIS (BŪDAMAS 17 METŲ AMŽIAUS) "IŠSPAUDĖ" GULINT 182,5 KG, O ATSISTOJO SU 242,5 KG. SVERIANČIA ŠTANGA.
Reply
#5
DVIKOVĖS ISTORIJOS MOMENTAI
Reply
#6
Tuojau gargždietis įveiks 230 kg. štangą!
Reply
#7
čia ne gargždietis, o panevėžietis
Reply
#8
winstrol Wrote:čia ne gargždietis, o panevėžietis
koks skirtumas :D :D :D
Reply
#9
Darius Rastenis "atsistojo" su 350 kg.!
Reply
#10
Kiek žinau Lietuvos jėgos dvikovės rekordų lentelė yra paskutiniame žurnalo "Sportinis fitnesas ir kultūrizmas" numeryje. Įspūdinga!
Reply
#11
PASKUTINIU METU VIENAS PAGRINDINIŲ JĖGOS DVIKOVĖS VARŽYBŲ ORGANIZATORIŲ YRA PALANGIŠKIS VYTAUTAS JUKNEVIČIUS.
VYTAUTAS IR PATS NEMENKAS STIPRUOLIS - LIETUVOS DVIKOVĖS ČEMPIONATE "IŠSPAUDĖ" 200 KG., ATSISTOJO SU 265 KG.
Reply
#12
Tik reikia ziureti, kad papai ir sausgysles nenuplystu bespaudziant stanga :D
Reply
#13
K.Zilinskas Wrote:Tik reikia ziureti, kad papai ir sausgysles nenuplystu bespaudziant stanga :D
cia jau is asmenines patirties kiek zinau, arne? :D kaip tau sekasi?
Reply
#14
2005 m.Lietuvos dvikovės čempionatas, Palanga, vasaris
Reply
#15
pries du metus galejau pritupti su 75 kg. dabar turbut ir su 55kg nepritupciau.ir isspaust galejau 45kg.va kokia galiune kazkada buvau :D :D :D :D :D
Reply
#16
Klaipėdietis Žygimantas Juodeikis
16 metų "spaudė" 200, atsistojo su 260 kg.
18 metų "spaudė" 220, atsistojo su 240 kg.
Didžiausia bicepso apimtis buvo 51 cm (18 metų)
WFF fitneso Europos čempionas absoliučioje suaugusiųjų kategorijoje
Reply
#17
Jolka Wrote:
K.Zilinskas Wrote:Tik reikia ziureti, kad papai ir sausgysles nenuplystu bespaudziant stanga :D
cia jau is asmenines patirties kiek zinau, arne? :D kaip tau sekasi?


Taip taip :D Man po truputi. Jau judet daktarai leido. Stanga jau su 40 spaudziu :D Kaip tau sekasi?
Reply
#18
jo , man dvikove irgi patinka=))) norisi gerinti savo rezultatus! na kiekvienais metais labai stengiosi , aisku sunkiai , bet viskas imanoma :lol:
Каждому своё:Миру-мир , качку-штанга!
Reply
#19
jo , man dvikove irgi patinka=))) norisi gerinti savo rezultatus! na kiekvienais metais labai stengiosi , aisku sunkiai , bet viskas imanoma :lol:
Каждому своё:Миру-мир , качку-штанга!
Reply
#20
as pries savaite su 90 kg patupiau ir 55 kg 1 karteli paspaudziau. bet jegai nedirbu, jei dirbciau gal dar geresni rezai butu :roll: -bijau traumuotis, nes po to sunku atsistatyti :?
............................
manes cia nebuvo
Reply
#21
Aleksandra Wrote:jo , man dvikove irgi patinka=))) norisi gerinti savo rezultatus! na kiekvienais metais labai stengiosi , aisku sunkiai , bet viskas imanoma :lol:
na man tai nepatinka dvikove.man tokios varzybos nesuprantamos ir visai nekelia jokio susizavejimo.na bet tai cia tik man.kiekvienam savo.ta as suprantu.todel visai nekritikuoju as tu jegos varzybu.
Reply
#22
leja Wrote:as pries savaite su 90 kg patupiau ir 55 kg 1 karteli paspaudziau. bet jegai nedirbu, jei dirbciau gal dar geresni rezai butu :roll: -bijau traumuotis, nes po to sunku atsistatyti :?
nu tai jau galima sakyti galiune esi :D
Reply
#23
Jolka Wrote:
leja Wrote:as pries savaite su 90 kg patupiau ir 55 kg 1 karteli paspaudziau. bet jegai nedirbu, jei dirbciau gal dar geresni rezai butu :roll: -bijau traumuotis, nes po to sunku atsistatyti :?
nu tai jau galima sakyti galiune esi :D
beveik :lol: :lol: :lol: na tik idomu buvo paciai zinot kiek galiu padaryt. o dabar jau kazkoks atskaitos taskas yra, po tam tikro laiko vel paziuresiu-bus aisku ar einu i prieki ar stoviu vietoj :roll: :D
............................
manes cia nebuvo
Reply
#24
leja Wrote:
Jolka Wrote:
leja Wrote:as pries savaite su 90 kg patupiau ir 55 kg 1 karteli paspaudziau. bet jegai nedirbu, jei dirbciau gal dar geresni rezai butu :roll: -bijau traumuotis, nes po to sunku atsistatyti :?
nu tai jau galima sakyti galiune esi :D
beveik :lol: :lol: :lol: na tik idomu buvo paciai zinot kiek galiu padaryt. o dabar jau kazkoks atskaitos taskas yra, po tam tikro laiko vel paziuresiu-bus aisku ar einu i prieki ar stoviu vietoj :roll: :D
bet tai tam kad progresuotum reikia treniruotis su sunkiais svoriais.
Reply
#25
K.Zilinskas Wrote:
Jolka Wrote:
K.Zilinskas Wrote:Tik reikia ziureti, kad papai ir sausgysles nenuplystu bespaudziant stanga :D
cia jau is asmenines patirties kiek zinau, arne? :D kaip tau sekasi?


Taip taip :D Man po truputi. Jau judet daktarai leido. Stanga jau su 40 spaudziu :D Kaip tau sekasi?
ai man normaliai.treinuojuosi ir tiek.va i italija kita savaite isvaziuojam.sesija man.gerai kad poryt jau baigsis nes pavargau tai nerealiai.
Reply
#26
Jolka Wrote:
K.Zilinskas Wrote:
Jolka Wrote:
K.Zilinskas Wrote:Tik reikia ziureti, kad papai ir sausgysles nenuplystu bespaudziant stanga :D
cia jau is asmenines patirties kiek zinau, arne? :D kaip tau sekasi?


Taip taip :D Man po truputi. Jau judet daktarai leido. Stanga jau su 40 spaudziu :D Kaip tau sekasi?
ai man normaliai.treinuojuosi ir tiek.va i italija kita savaite isvaziuojam.sesija man.gerai kad poryt jau baigsis nes pavargau tai nerealiai.
o tai su sesijos pabaiga tave :D oas 30-ta diploma gaunu, tai man jau mokslai kaip ir baigiasi visai. irgi pavargau nuo ju.
............................
manes cia nebuvo
Reply
#27
Jolka Wrote:
leja Wrote:
Jolka Wrote:
leja Wrote:as pries savaite su 90 kg patupiau ir 55 kg 1 karteli paspaudziau. bet jegai nedirbu, jei dirbciau gal dar geresni rezai butu :roll: -bijau traumuotis, nes po to sunku atsistatyti :?
nu tai jau galima sakyti galiune esi :D
beveik :lol: :lol: :lol: na tik idomu buvo paciai zinot kiek galiu padaryt. o dabar jau kazkoks atskaitos taskas yra, po tam tikro laiko vel paziuresiu-bus aisku ar einu i prieki ar stoviu vietoj :roll: :D
bet tai tam kad progresuotum reikia treniruotis su sunkiais svoriais.
nesidraskau salej bet ir ne su lengviausiais dirbu. pasirenku priklausomai nuo savijautos ir poreikio. o kai stabiliai ir nuosekliai dirbi tai ir rezulattas eina, tik vat traumos stabdo siek tiek. reik ju vengt
............................
manes cia nebuvo
Reply
#28
leja Wrote:
Jolka Wrote:
K.Zilinskas Wrote:
Jolka Wrote:
K.Zilinskas Wrote:Tik reikia ziureti, kad papai ir sausgysles nenuplystu bespaudziant stanga :D
cia jau is asmenines patirties kiek zinau, arne? :D kaip tau sekasi?


Taip taip :D Man po truputi. Jau judet daktarai leido. Stanga jau su 40 spaudziu :D Kaip tau sekasi?
ai man normaliai.treinuojuosi ir tiek.va i italija kita savaite isvaziuojam.sesija man.gerai kad poryt jau baigsis nes pavargau tai nerealiai.
o tai su sesijos pabaiga tave :D oas 30-ta diploma gaunu, tai man jau mokslai kaip ir baigiasi visai. irgi pavargau nuo ju.
tai sveikinu su mokslu pabaiga!vajei kaip as tau pavydziu...
Reply
#29
Taip taip :D Man po truputi. Jau judet daktarai leido. Stanga jau su 40 spaudziu :D Kaip tau sekasi?[/quote]
ai man normaliai.treinuojuosi ir tiek.va i italija kita savaite isvaziuojam.sesija man.gerai kad poryt jau baigsis nes pavargau tai nerealiai.[/quote]

Ka studijuoji? Sekmes Italijoj tau ir visai komandai!!!
Reply
#30
Lietuvos jaunių rekordas priklauso ir klaipėdietei Aleksandrai Čiukinai
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)