Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WFF-WBBF World Grand Prix
#61
World Fitness Federation (WFF-International)
World Body Building Federation (WBBF-International)

WORLD GRAND PRIX
OVER ALL CHAMPIONS

(1991-2019)
MEN

Year, Champion's Name, Venue Place.
2019 DZIKEVICIUS DAINIUS (Lithuania) Bulgaria, Kranevo
2018 BRIANCEV JEVGENIJ (Russia) Russia, Sochi
2017 MALEK MICHAIL (Russia) Russia, Jekaterinburg
2017 SOHRABI AMIN (Iran) Russia, Sochi
2016 MEWES CHRISTOFER (Germany) Germany, Wuppertal
2015 KAZAKS MAKSIM (Latvia) Belarus, Bobruisk
2015 MOLNAR PETER (Hungary) Holland, Maastricht
2014 VOROBJOV NIKOLAJ (Russia) Russia, Tula
2014 DA CRUZ REINALDO JOSE ROBERTO (UK) Russia, Moscow
2013 DA CRUZ REINALDO JOSE ROBERTO (UK) Russia, Moscow
2013 LIUTOV VITALIJ (Russia) Ukraine, Lvov
2013 SHISHEHGAR VAHID (Iran) Russia, Tula
2013 ARASH AHMADI (Iran) Belarus, Vitebsk
2013 VOROBJOV NIKOLAJ (Russia) Russia, Saratov
2012 AGHAKHANI ABOLFAZI (Iran) Russia, Moscow
2012 KOSTEL SERGEJ (Belarus) Belarus, Vitebsk

2011 BRIANCEV JEVGENIJ (Russia) Russia, Samara
2010 BELODEDOV IGOR (Russia) Niznij Novgorod, Russia
2006 SEVCOV ALEKSANDR (Estonia) Latvia, Riga

2000 HEISEL PATRIK (Germany) Greece, Syros
1999 MONACO MASSIMO (Italy) Austria, Baden
1998 KOCH JURGEN (Germany) Lithuania, Palanga
1997 CARLOTTO FRANK (Switzerland) Germany, Manheim
1997 KOCH JURGEN (Germany) Germany, Essen
1997 GRISHKENAS SIGITAS (Lithuania) Austria, Linz
1996 BOHLEN JAN (Germany) Germany, Kaiserslautern
1995 CARLOTTO FRANK (Switzerland) Germany, Essen
1994 EL JINDAWI HANI (Germany) Germany, Posneck
1993 WILKE LUTZ (Germany) Germany, Frankfurt/Mein
1992 SCHMIDT PETER (Germany) Germany, Frankfurt/Mein
1991 BURKHARD OLF (Germany) Germany, Hessen

WOMEN
Year, Champion's Name, Venue Place.
2019 YAVOROVSKAJA MARINA (Ukraine) Bulgaria, Kranevo
2018 ANTIPOVA ALEKSANDRA (Russia) Russia, Sochi
2017 ANTIPOVA ALEKSANDRA (Russia) Russia, Jekaterinburg
2017 KAKAULINA LIUDMILA (Russia) Russia, Sochi
2016 FUCHS JOANNA (Germany) Germany, Wuppertal
2015 SHUKAITYTE AGNE (Lithuania) Belarus, Bobruisk
2015 DIROCIE EVELYN (Belgium) Holland, Maastricht
2014 PUGACHEVA SVETLANA (Russia) Russia, Tula
2014 PUGACHEVA SVETLANA (Russia) Russia, Moscow
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus) Russia, Moscow
2013 RISEVSKAJA NATALIJA (Ukraine) Ukraine, Lvov
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus) Russia, Saratov
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus) Belarus, Vitebsk
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus) Russia, Tula
2012 PUGACHEVA SVETLANA (Russia) Russia, Moscow
2011 SENCIUGOVA LIUDMILA (Russia) Russia, Samara
2010 NIKOLAJEVA ALEKSANDRA (Russia) Russia, Niznij Novgorod
2006 LEPCIN MARTINA (Croatia) Latvia, Riga

2000 MUHLHAUS CLAUDIA (Germany) Greece, Syros
1999 MUHLHAUS CLAUDIA (Germany) Austria, Baden
1998 MACHMOR CLAUDIA (Germany) Lithuania, Palanga
1997 DAUBARAITE EDITA (Lithuania) Germany, Manheim
1997 VOGEL INES (Germany) Austria, Linz
1997 PALMA SUSANA (Spain) Germany, Essen
1996 WEEKE SABINE (Germany) Germany, Kaiserslautern
1996 STREIT ISABELLE (France) Germany, Baden
1996 HARIC DANIELA (Croatia) Germany, Hannover
1995 WEEKE SABINE (Germany) Germany, Essen
1995 BAUMANN ALEXANDRA (Germany) Germany, Hannover
1994 MACHMOR CLAUDIA (Germany) Germany, Posneck
1994 ROHRS KLAUDIA (Germany) Germany, Frankfurt/Mein
1993 FRANZ MANUELA (Germany) Germany, Frankfurt/Mein
1992 FRANZ MANUELA (Germany) Germany, Frankfurt/Mein
1991 WEHR STEFANIE (Germany) Germany, Hessen

International Secretary EDITA SENDRIENE
 
INFORMATION.
More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#62
2020. PIRMOS STAMBIOS TARPTAUTINĖS METŲ VARŽYBOS INDIJOJE.
SUSIRINKS GERIAUSIEJI.
2020 metų kovo pradžioje Pasaulinė WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacija Indijos sostinėje Delyje organizuos stambias tarptautines varžybas mėgėjams ir profesionalams -  „2020 World AM and Pro Grand Prix India“.
INFORMACIJA.
Detalesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WFF-WBBF Pro Division, WPSF World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#63
World Fitness Federation (WFF-International)
World Body Building Federation (WBBF-International)

WORLD GRAND PRIX
OVER ALL CHAMPIONS

(1991-2019)
MEN

Year, Champion's Name, Venue Place.
2019 DZIKEVICIUS DAINIUS (Lithuania), Bulgaria, Kranevo
2018 BRIANCEV JEVGENIJ (Russia), Russia, Sochi
2017 MALEK MICHAIL (Russia), Russia, Jekaterinburg
2017 SOHRABI AMIN (Iran), Russia, Sochi
2016 MEWES CHRISTOFER (Germany), Germany, Wuppertal
2015 KAZAKS MAKSIM (Latvia), Belarus, Bobruisk
2015 MOLNAR PETER (Hungary), Holland, Maastricht
2014 VOROBJOV NIKOLAJ (Russia), Russia, Tula
2014 DA CRUZ REINALDO JOSE ROBERTO, (UK), Russia, Moscow
2013 DA CRUZ REINALDO JOSE ROBERTO, (UK), Russia, Moscow
2013 LIUTOV VITALIJ (Russia), Ukraine, Lvov
2013 SHISHEHGAR VAHID (Iran), Russia, Tula
2013 ARASH AHMADI (Iran), Belarus, Vitebsk
2013 VOROBJOV NIKOLAJ (Russia), Russia, Saratov
2012 AGHAKHANI ABOLFAZI (Iran), Russia, Moscow
2012 KOSTEL SERGEJ (Belarus), Belarus, Vitebsk

2012 KLOCKOV JEVGENIJ (Russia), Russia, Moscow
2011 BRIANCEV JEVGENIJ (Russia), Russia, Samara
2010 BELODEDOV IGOR (Russia), Niznij Novgorod, Russia
2006 SEVCOV ALEKSANDR (Estonia), Latvia, Riga

2000 HEISEL PATRIK (Germany), Greece, Syros
1999 MONACO MASSIMO (Italy), Austria, Baden
1998 KOCH JURGEN (Germany), Lithuania, Palanga
1997 CARLOTTO FRANK (Switzerland), Germany, Manheim

1997 BACEVICIUS GEDIMINAS (Lithuania), Lithuania, Klaipeda
1997 KOCH JURGEN (Germany), Germany, Essen
1997 GRISHKENAS SIGITAS (Lithuania), Austria, Linz
1996 BOHLEN JAN (Germany), Germany, Kaiserslautern
1995 CARLOTTO FRANK (Switzerland), Germany, Essen
1994 EL JINDAWI HANI (Germany), Germany, Posneck
1993 WILKE LUTZ (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1992 SCHMIDT PETER (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1991 BURKHARD OLF (Germany), Germany, Hessen

WOMEN
Year, Champion's Name, Venue Place.
2019 YAVOROVSKAJA MARINA (Ukraine), Bulgaria, Kranevo
2018 ANTIPOVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Sochi
2017 ANTIPOVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Jekaterinburg
2017 KAKAULINA LIUDMILA (Russia), Russia, Sochi
2016 FUCHS JOANNA (Germany), Germany, Wuppertal
2015 SHUKAITYTE AGNE (Lithuania), Belarus, Bobruisk
2015 DIROCIE EVELYN (Belgium), Holland, Maastricht
2014 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Tula
2014 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Moscow
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Moscow
2013 RISEVSKAJA NATALIJA (Ukraine), Ukraine, Lvov
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Saratov
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Belarus, Vitebsk
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Tula
2012 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Moscow

2012 KURSANOVA JELENA (Russia), Russia, Moscow
2011 SENCIUGOVA LIUDMILA (Russia), Russia, Samara
2010 NIKOLAJEVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Niznij Novgorod
2006 LEPCIN MARTINA (Croatia), Latvia, Riga

2000 MUHLHAUS CLAUDIA (Germany), Greece, Syros
1999 MUHLHAUS CLAUDIA (Germany), Austria, Baden
1998 MACHMOR CLAUDIA (Germany), Lithuania, Palanga
1997 DAUBARAITE EDITA (Lithuania), Germany, Manheim

1997 DAUBARAITE EDITA (Lithuania), Lithuania, Klaipeda
1997 VOGEL INES (Germany), Austria, Linz
1997 PALMA SUSANA (Spain), Germany, Essen
1996 WEEKE SABINE (Germany), Germany, Kaiserslautern
1996 STREIT ISABELLE (France), Germany, Baden
1996 HARIC DANIELA (Croatia), Germany, Hannover
1995 WEEKE SABINE (Germany), Germany, Essen
1995 BAUMANN ALEXANDRA (Germany), Germany, Hannover
1994 MACHMOR CLAUDIA (Germany), Germany, Posneck
1994 ROHRS KLAUDIA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1993 FRANZ MANUELA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1992 FRANZ MANUELA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1991 WEHR STEFANIE (Germany), Germany, Hessen

International Secretary EDITA SENDRIENE
 
INFORMATION.
More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#64
2020. PIRMOS STAMBIOS TARPTAUTINĖS METŲ VARŽYBOS INDIJOJE.
SUSIRINKS GERIAUSIEJI.
2020 metų kovo 4 dieną Pasaulinė WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacija Indijos sostinėje Delyje organizuos stambias tarptautines varžybas mėgėjams ir profesionalams -  „2020 World AM and Pro Grand Prix India“.
Renginio tvarkaraštis:
Kovo 3 d. – delegacijų atvykimas į Delį
Kovo 4 d. – varžybos
Kovo 5 d. – ekskursijos po Delį
Kovo 6 d. – ekskursija į Tadž Mahalą
Kovo 7 d. – delegacijų išvykimas.
INFORMACIJA.
Detalesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WFF-WBBF Pro Division, WPSF World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#65
2020. PIRMOS STAMBIOS TARPTAUTINĖS METŲ VARŽYBOS INDIJOJE.
SUSIRINKS GERIAUSIEJI.
2020 metų kovo 4 dieną Pasaulinė WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacija Indijos sostinėje Delyje organizuos stambias tarptautines varžybas mėgėjams ir profesionalams -  „2020 World AM and Pro Grand Prix India“.
Renginio tvarkaraštis:
Kovo 3 d. – delegacijų atvykimas į Delį
Kovo 4 d. – varžybos
Kovo 5 d. – ekskursijos po Delį
Kovo 6 d. – ekskursija į Tadž Mahalą
Kovo 7 d. – delegacijų išvykimas.
INFORMACIJA.
Detalesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WFF-WBBF Pro Division, WPSF World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)