06-24-2006, 05:19 PM
Sonata Wrote:Niceboy29 Wrote:Sonata Wrote:Niceboy29 Wrote:Sendriene Edita Wrote:Sonata Wrote:Arunas Wrote:WFF secretary service Wrote:Šiandien tarptautinė WFF federacija gavo laišką iš Indijos kultūrizmo federacijos gen.sekretorės.
Indijos sportininkai nori bendradarboauti su tarptautine WFF:
Dear Edmundas Daubaras,
Thanks for the detail write up on Fitness Organisation & Events of Calendar- 2006.
As desired i am giving my Postal Address for future communication and cooperation (as well as or getting WFF Magazine).
S.Chandra Mowli,
Gen Secretary K.A.B.B.A.
"Sarangi" # 100,18th Main Road,
Binny Lay-out 2nd Phase,
Vijayanagar,
Bangalore 0030
India.
regards,
S.Chandra Mowli.
Indija pirmą kartą pasirodė mūsų horizontuose.
Indija ir fitnesas? Neteko girdėti!
Indija su kultūrizmu ar fitnesu silpnai susieta. Šios šalies sportininkai dalyvauja Azijos kultūrizmo čempionate, bet pasauliniu mastu stovi silpnai.
Europos kultūristai su Indija susipažino iš arčiau prieš du metus, kai Indija pravedė WABBA pasaulio čempioantą. Šiame čempionate indų sportininkai visai liko nepastebėti, o ir pats čempionatas buvo vienas silpniausių WABBA istorijoje. Kategorijos buvop silpnos ir negausios, VISAS pirmas vietas užėmė Rusijos sportininkai (beje, ne patys geriausi) ir tarp rusų čempionų įsipaišė tik vienas latvis Aleksandrovas.
aha..papasakokit daugiau apie indijos istorija :cry: gal verta ja uzkariauti,juk vis del to daugiau kaip milijardas potencialiu fitnesistu :idea:
Indiją aplankyti norėčiau...
paskiau vaiksciosi su tasku ant kaktos :wink:
Vis tiek norečiau.
nu tai paprasyk savo zemiecio-lakuno,jis paskraidins :wink: