Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PADĖTIS TARPTAUTINĖSE FEDERACIJOSE
#1
GERBIAMI FORUMO LANKYTOJAI,
DABARTINIU METU KULTŪRIZMO IR FITNESO PASALIS BE GALO DINAMIŠKAS. DĖL LAIKO STOKOS NEVERČIAME INFORMACIJOS APIE DABARTINĖ PADĖTĮ TARPTAUTINĖSE FITNESO IR KULTŪRIZMO ORGANIZACIJOSE. PRAŠOME SUSIPAŽINTI SU ŠIA INFORMACIJA FORUMO SKYRELYJE RUSŲ KALBA, O PROBLEMINIUS KLAUSIMUS APTARTI ČIA.
Reply
#2
Kaip čia gaunasi - Lietuvoje susijungė konkuruojančios organizacijos (IFBB, WABBA ir "mažumos"), o IFBB vadovai nieko į tai nesako. Atrodo, kad IFBB federacija ateivius iš kitur baudžia ir diskvalifikuoja? Girdėjau, Lietuvos IFBB sportininkai ruošiasi dalyvauti ir kitų federacijų varžybose. Ar IFBB tai leidžia?
Reply
#3
takas Wrote:Kaip čia gaunasi - Lietuvoje susijungė konkuruojančios organizacijos (IFBB, WABBA ir "mažumos"), o IFBB vadovai nieko į tai nesako. Atrodo, kad IFBB federacija ateivius iš kitur baudžia ir diskvalifikuoja? Girdėjau, Lietuvos IFBB sportininkai ruošiasi dalyvauti ir kitų federacijų varžybose. Ar IFBB tai leidžia?
gal tiesiogiai ir nedraudzia bet kad nuteisejautas sportininkas bus tai aisku
............................
manes cia nebuvo
Reply
#4
Svetimose federacijose reikia dalyvauti, kai žinai, kad esi visa galva geresnis už kitus arba but nusuiteikus, kad tik pastovėsi prie užuolaidų. Geriau nedalyvauti, ypač, jei esi ką pasiekęs savo federacijos varžybose. Konkurentai tave sutryps. Šiais metais Klaipėdoje WFF Lietuvos čempionate IFBB atstovas Bimba sedėjo tarp žiūrovų ir rašė visus į "juodą knygą". Po to varžybose kaune ir Druskininkuose atatinkamai "suteisėjavo".
Reply
#5
takas Wrote:Svetimose federacijose reikia dalyvauti, kai žinai, kad esi visa galva geresnis už kitus arba but nusuiteikus, kad tik pastovėsi prie užuolaidų. Geriau nedalyvauti, ypač, jei esi ką pasiekęs savo federacijos varžybose. Konkurentai tave sutryps. Šiais metais Klaipėdoje WFF Lietuvos čempionate IFBB atstovas Bimba sedėjo tarp žiūrovų ir rašė visus į "juodą knygą". Po to varžybose kaune ir Druskininkuose atatinkamai "suteisėjavo".
idomi info
............................
manes cia nebuvo
Reply
#6
leja Wrote:
takas Wrote:Svetimose federacijose reikia dalyvauti, kai žinai, kad esi visa galva geresnis už kitus arba but nusuiteikus, kad tik pastovėsi prie užuolaidų. Geriau nedalyvauti, ypač, jei esi ką pasiekęs savo federacijos varžybose. Konkurentai tave sutryps. Šiais metais Klaipėdoje WFF Lietuvos čempionate IFBB atstovas Bimba sedėjo tarp žiūrovų ir rašė visus į "juodą knygą". Po to varžybose kaune ir Druskininkuose atatinkamai "suteisėjavo".
idomi info
Tai gerai jei zinai kad taip bus, o jei ne - tai aš tikrai savo kailiu jau zinau koks jausmelis po to buna...
Reply
#7
NESTABILIOJE KULTŪRIZMO ORGANIZACIJŲ SITUACIJOJE MŪSŲ WFF STENGIASI, NESIDAIRYDAMA Į ŠALIS, JUDĖTI PIRMYN. TUO METU, KAI KITI BLAŠKOSI IR NESUTARIA, WFF ATEITIES TIKSLAI LABAI AIŠKŪS.
ARTĖJANT PASAULIO MĖGĖJŲ (VILNIUS) IR PASAULIO PROFESIONALŲ (MASKVA) ČEMPIONATAMS, WFF VADOVAI ARTIMIAUSIU METU SUSITIKS SU TRIJŲ TARPTAUTINIŲ KULTŪRIZMO ORGANIZACIJŲ BEI DVIEJŲ TARPTAUTINIŲ FITNESO ORGANIZACIJŲ VADOVAIS. TIKSLAS VIENAS - BENDRADARBIAVIMAS, ABIPUSIS DALYVAVIMAS STAMBIUOSE TARPTAUTINIUOSE RENGINIUOSE.
Reply
#8
Jei visiems užteks protingo geranoriškumo, iš kelių tarptautinių organizacijų gali gautis stiprus junginys šiame sporte.
Reply
#9
NABBA-2 MALONIAI KVIEČIA LIETUVOS KOMANDĄ RUDENĮ DALYVAUTI "UNIVERSE" (VOKIETIJA) IR PASAULIO ČEMPIONATE (AIRIJA).
Reply
#10
edmundas daubaras Wrote:NABBA-2 MALONIAI KVIEČIA LIETUVOS KOMANDĄ RUDENĮ DALYVAUTI "UNIVERSE" (VOKIETIJA) IR PASAULIO ČEMPIONATE (AIRIJA).
tai maloniai ir sudalyvausim :D na bent jau as :D tik raumenuku biski reikia uzsiaugint :D tokia menkute problemele :D :D :D
Reply
#11
GAL KAI KAS NELABAI SUPRANTA ANGLŲ KALBOS IR NESKAITO MŪSŲ INFORMACIJOS APIE PADĖTĮ TARPTAUTINĖSE FEDERACIJOSE MŪSŲ PUSLAPYJE ANGLŲ KALBA (O GAILA, REIKIA MOKYTIS KALBŲ).
ŠIUO METU EGZISTUOJA TRYS TARPTAUTINE VEIKLA UŽSIIMANČIOS NABBA ASOCIACIJOS:
1. SAVARANKIŠKA ANGLIJOS NABBA (REGISTRUOTA KAIP SPORTO KLUBAS, PRAVEDA SAVO "UNIVERSE" TURNYRĄ)
2. NABBA-1 (NIEKUR NEREGISTRUOTA GRUPĖ ASMENŲ, BE REGISTRAVIMO PAŽYMĖJIMO, BE ANTSPAUDO, BE BUHALTERIJOS IR T.T., PREZIDENTAS AIRIS AIVANAS DANBARAS, PRAVEDA SAVO EUROPOS IR PASAULIO ČEMPIONATUS)
3. NABBA-2 (KAIP IR WABBA - REGISTRUOTA PRIVATI ĮMONĖ, PREZIDENTAS AUSTRALAS DŽO LOPESAS, PRAVEDA SAVO EUROPOS IR PASAULIO ČEMPIONATUS BEI SAVO "UNIVERSE" TURNYRĄ)
MŪSŲ WFF ŠIUO METU BENDRADARBIAUJA SU NABBA-2.
Reply
#12
NABBA-2 RĖMUOSE DIRBANTI VOKIETIJOJE REGISTRUOTA "NAC' ASOCIACIJA ŠIUO METU ĮSITVIRTINUSI VOKIETIJOS KULTŪRIZMO LYDERIO POZICIJOSE. VOKIEČIAI TURI DIDELIŲ AMBICIJŲ ATEIČIAI - JIE SIEKIA ĮKURTI NAUJĄ TARPTAUTINĘ KULTŪRIZMO ORGANIZACIJĄ IR TAM TURI RIMTĄ PALAIKYMĄ. NAC BENDRADARBIAUJA SU FIBO (ŠIAIS METAIS NUO VOKIETIJOS TIK NAC DALYVAVO FIBO DARBE), SU EUROSPORT TELEVIZIJA. NAC PERĖMĖ VISUS PAGRINDINIUS NABBA IR IFBB RĖMĖJUS VOKIETIJOJE.
PAGRINDINIS KULTŪRIZMO ŽURNALAS VOKIETIJOJE "SPORTREVUE", EILĘ METŲ ATSPINDĖJĘS TIK IFBB FEDERACIJOS VEIKLĄ, PASITRAUKUS IŠ DARBO REDAKTORIUI ALBERTUI BUSEKUI (PARDAVĖ JAM PRIKLAUSIUSIAS AKCIJAS), SIEKIA DIDESNIO POPULIARUMO IR IMASI SPAUSDINTI INFORMACIJĄ APIE VISAS VOKIETIJOJE DIRBANČIAS KULTŪRIZMO IR FITNESO ORGANIZACIJAS.
Reply
#13
kažkokia painiava: trys nabos, dvi ifbb, dvi wabos, o dabar Vokietijoje kuriasi dar viena organizacija...
Reply
#14
KAI SPORTININKAI GAUDOSI TARPTAUTINĖJE SITUACIJOJE, NĖRA SUNKU PASIRINKTI GERIAUSIĄ VARIANTĄ, O JEI NESIGAUDO - NĖRA SKIRTUMO, KURIOJE ORGANIZACIJOJE DALYVAUTI. OLIMPINIS PRINCIPAS - DALYVAUK IR TIEK.
Reply
#15
renkantis organizacija dalyvavimui varzybose geriau neapsirikti, kaip kad
nutiko kai kuriems lietuvos sportininkams - pateko i homoseksualiu
kulturistu glebi taip stipriai, kad jau penki metai negali issisiskirti -
vis dalyvauja, dalyvauja ir dar norisi dalyvauti...
Reply
#16
GALŲ GALE GYVENAME DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE IR TAI, KAD SPORTININKAI GALI PATYS PASIRINKTI SPORTO ORGANIZACIJĄ, KURIOOS VARŽYBOSE NORI DALYVAUTI, NĖRA BLOGAI
Reply
#17
šio forumo puslapiuose anglų kalba italai paviešino dokumentus, patvirtinančius WFF bendradarbiavimą su IBFA fitneso srityje ir IBFA bendradarbiavimą su NAC (NABBA-2) kultūrizmo srityje.
Reply
#18
LIETUVOS NACIONALINĖ KULTŪRIZMO ASOCIACIJA (LIETUVOS NABBA) TAIP PAT BENDRADARBIAUJA SU NAC (NABBA-2). IŠ VISŲ TRIJŲ TARPTAUTINIŲ NABBŲ TIK NABBA-2 YRA REGISTRUOTA IR TURI OFICIALŲ STATUSĄ.
Reply
#19
TARPTAUTINĖ WFF PRADĖJO RUOŠTI TRIMIS KALBOMIS SAVO OFICIALAUS ŽURNALO "SPORTINIS FITNERSAS IR KULTŪRIZMAS" 23-Ą NUMERĮ.
JAME BUS ĮŽANGINIS STRAISNIS SKIRTAS ARTĖJANČIAM FITNESO SPORTO KETURIASDEŠIMTMEČIUI, APŽVALGA DABARTINĖS SITUACIJOS KULTŪRIZMO IR FITNESO SPORTE, PASKUTINIŲ VARŽYBŲ PROTOKOLAI IR APIE 300 NUOTRAUKŲ.
Reply
#20
Spauda, tai galinga jega populiarinant bet koki sporta.Gaila,bet sportiniu leidiniu tikrai nera daug ,ypac Lietuvoje. Zurnalas" Sportinis fitnesas ir kulturizmas" labai idomus ir profesionaliai paruostas leidinys,tik gaila,kad retai kur sutinkamas.Galetu buti platinamas didesniu tirazu,kad butu galima isigyti,ne tik fitneso centruose,bet ir Lietuvos spaudos kioskuose ir kitose prekybos vietose.
Reply
#21
sitas wff zurnalas nera reklaminis. o sportinis. dar viena toki zinau anglijoje. visi kiti zurnalai - reklaminiai. juose 60-70 procentu puslapiu sudaro tuscia reklama. jie reklamuoja viska, kas pakliuvo, net desreles ir margarina, nes kitaip leidejas netures pinigu leidybai - juk tas malonumas labai brangiai kainuoja. o savo zurnala wff leidzia net trimis kalbomis! ir desreliu niekam nesiulo.
Reply
#22
Taip tai taip,bet pinigai nepamaisytu net tokiai federacijai,kaip WFF.Nemanau,kad si zurnala kazkas spausdina WFF nemokamai.
Reply
#23
Rimvydas Č. Wrote:Taip tai taip,bet pinigai nepamaisytu net tokiai federacijai,kaip WFF.Nemanau,kad si zurnala kazkas spausdina WFF nemokamai.

Mokamai ar ne, bet kad kol kas dešrelių ir margarino ten nėra - gerai!
Reply
#24
Rimvydas Č. Wrote:Spauda, tai galinga jega populiarinant bet koki sporta.Gaila,bet sportiniu leidiniu tikrai nera daug ,ypac Lietuvoje. Zurnalas" Sportinis fitnesas ir kulturizmas" labai idomus ir profesionaliai paruostas leidinys,tik gaila,kad retai kur sutinkamas.Galetu buti platinamas didesniu tirazu,kad butu galima isigyti,ne tik fitneso centruose,bet ir Lietuvos spaudos kioskuose ir kitose prekybos vietose.
aukstaitija turi visi pradedant svencioneliais baigiant utena :wink:
Reply
#25
ŠIANDIE TARPTAUTINĖS WFF BŪSTINĖ GAVO POPULIARAUS PRANCŪZIJOS KULTŪRISTŲ INTERNETINIO PUSLAPIO PASIŪLYMĄ BENDRADARBIAUTI.
PRANCŪZUS SUDOMINO WFF PROPAGUOJAMOS FITNESO IDEJOS IR JIE SAVO INTERNETO PUSLAPYJE SUTEIKIA VIATĄ IR LAISVĘ VISOMS WFF PUBLIKACIJOMS:

> Bonjour edmundas daubaras,
> Ce qui suit est un email qui vous a été envoyé par Mickael depuis votre compte sur Forum FrenchBody. Si ce message est du spam, contient des commentaires abusifs ou autre chose que vous trouvez offensif, veuillez contacter le webmestre de ce forum à l'adresse suivante:
> Incluez cet email en entier (plus particulièrement les en-têtes). Veuillez noter que l'adresse de retour de cet email a été définie sur Mickael.
>
> Message qui vous a été envoyé:
> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
> hi thank you for coming on the site , i have to create a new page for you in wff and you are the moderator of this page , you can do what you want
> thank you very much
> mickael
Reply
#26
edmundas daubaras Wrote:ŠIANDIE TARPTAUTINĖS WFF BŪSTINĖ GAVO POPULIARAUS PRANCŪZIJOS KULTŪRISTŲ INTERNETINIO PUSLAPIO PASIŪLYMĄ BENDRADARBIAUTI.
PRANCŪZUS SUDOMINO WFF PROPAGUOJAMOS FITNESO IDEJOS IR JIE SAVO INTERNETO PUSLAPYJE SUTEIKIA VIATĄ IR LAISVĘ VISOMS WFF PUBLIKACIJOMS:

> Bonjour edmundas daubaras,
> Ce qui suit est un email qui vous a été envoyé par Mickael depuis votre compte sur Forum FrenchBody. Si ce message est du spam, contient des commentaires abusifs ou autre chose que vous trouvez offensif, veuillez contacter le webmestre de ce forum à l'adresse suivante:
> Incluez cet email en entier (plus particulièrement les en-têtes). Veuillez noter que l'adresse de retour de cet email a été définie sur Mickael.
>
> Message qui vous a été envoyé:
> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
> hi thank you for coming on the site , i have to create a new page for you in wff and you are the moderator of this page , you can do what you want
> thank you very much
> mickael

WFF DALYVAUJA KELIUOSE TARPTAUTINIUOSE PRANCŪZŲ KULTŪRISTŲ FORUMUOSE. VIENAME JŲ VAKAR SUTEIKTĄ PLOTĄ TAĖRPTAUTINĖ WFF JAU "UŽPILDĖ" DEŠIMČIA STARIPSNIŲ.
BEJE, TAME FORUME DALYVAUJA IR LI PRISTAS, IR RONIS KOLEMANAS IR KITI ŠIŲ DIENŲ "GIGANTAI"
Reply
#27
edmundas daubaras Wrote:
edmundas daubaras Wrote:ŠIANDIE TARPTAUTINĖS WFF BŪSTINĖ GAVO POPULIARAUS PRANCŪZIJOS KULTŪRISTŲ INTERNETINIO PUSLAPIO PASIŪLYMĄ BENDRADARBIAUTI.
PRANCŪZUS SUDOMINO WFF PROPAGUOJAMOS FITNESO IDEJOS IR JIE SAVO INTERNETO PUSLAPYJE SUTEIKIA VIATĄ IR LAISVĘ VISOMS WFF PUBLIKACIJOMS:

> Bonjour edmundas daubaras,
> Ce qui suit est un email qui vous a été envoyé par Mickael depuis votre compte sur Forum FrenchBody. Si ce message est du spam, contient des commentaires abusifs ou autre chose que vous trouvez offensif, veuillez contacter le webmestre de ce forum à l'adresse suivante:
> Incluez cet email en entier (plus particulièrement les en-têtes). Veuillez noter que l'adresse de retour de cet email a été définie sur Mickael.
>
> Message qui vous a été envoyé:
> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
> hi thank you for coming on the site , i have to create a new page for you in wff and you are the moderator of this page , you can do what you want
> thank you very much
> mickael

WFF DALYVAUJA KELIUOSE TARPTAUTINIUOSE PRANCŪZŲ KULTŪRISTŲ FORUMUOSE. VIENAME JŲ VAKAR SUTEIKTĄ PLOTĄ TAĖRPTAUTINĖ WFF JAU "UŽPILDĖ" DEŠIMČIA STARIPSNIŲ.
BEJE, TAME FORUME DALYVAUJA IR LI PRISTAS, IR RONIS KOLEMANAS IR KITI ŠIŲ DIENŲ "GIGANTAI"
na tai kodel neduodat to ju adreso?parasysiu as jiems ten prancuziskai ka nors
Reply
#28
MIELAI PRAŠOM:
www.frenchbody.com
Reply
#29
edmundas daubaras Wrote:MIELAI PRAŠOM:
www.frenchbody.com
merci beaucoup :D
Reply
#30
Prancūzų kalbą mokanti Jolanta Mileriūtė jau užsiregistravo ir įsitraukė į dalyvavimą Prancūzijos kultūrizmo forumuose
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)