Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PADĖTIS TARPTAUTINĖSE FEDERACIJOSE
PASAULIO KULTŪRIZMO ENCIKLOPEDIJA.
1989. „GEORGO TENNO MEMORIALAS“.
(«Мемориал Георга Тенно», „Georg Tenno Memorial“, 1971 – 1989 m.). Varžybose dalyvavo 39 kultūristai iš 4 šalių: R.T.F.S.R., Baltarusijos TSR, Latvijos TSR ir Estijos TSR.
REZULTATAI
Moterų kultūrizmas
1. UIT INNA (Estijos TSR)
2. BELOVA IRINA (Белова Ирина, Latvijos TSR)
3. YEREMEYEVA SVETLANA (Еремеева Светлана, R.T.F.S.R.)
Jaunimas
Pirma svorio kategorija
1. YEMELIANENKOVAS ALEKSANDRAS (Емельяненков Александр, Estijos TSR)
2. ČIUDINOVAS VALERIUSJ (Чудинов Валерий, R.T.F.S.R.)
3. GOTELIS VALENTINAS (Gotel Valentin, Latvijos TSR)
Antra svorio kategorija
1. PETAJEVAS ALEKSANDRAS (Петаев Александр, Estijos TSR)
2. KOKOREVIČIUS EVGENIJUS (Кокоревич Евгений, Latvijos TSR)
3. GROMOVSAS ARNIS (Gromovs Arnis, Latvijos TSR)
Suaugusieji
Pirma svorio kategorija
1. SELENICHINAS EVGENIJUS (Селенихин Евгений, Estijos TSR)
2. KAŠAPOVAS FANILAS (Кашапов Фанил, R.T.F.S.R.)
3. IVUTSAS VITALIJUS (Ivuts Vitalij, Estijos TSR)
Antra svorio kategorija
1. KOSENKO PAVLAS (Косенко Павел, Estijos TSR)
2. CHODIAKOVAS ALEKSANDRAS (Ходяков Александр, R.T.F.S.R.)
3. JUSUPOVAS DŽALILAS (Юсупов Джалил, R.T.F.S.R.)
Trečia svorio kategorija
1. ALEKSEJEVAS ALEKSANDRAS (Алексеев Александр, Estijos TSR)
2. CHARKOVAS VIKTORAS (Харьков Виктор, R.T.F.S.R.)
3. BODUNAS VASILIJUS (Бодун Василий, Baltarusijos TSR)
Ketvirta svorio kategorija
1. ČELOBITČIKOVAS JURIUSJ (Челобитчиков Юрий, Estijos TSR)
2. NIKIFOROVAS JURIJUS (Никифоров Юрий, R.T.F.S.R.)
3. SVEIDUKSAS MARIS (Šveiduks Maris, Latvijos TSR).
Absoliutūs nugalėtojai; jaunimas – ALEKSANDRAS PETAJEVAS, suaugusieji – PAVLAS KOSENKO.
INFORMACIJA.
Išsamesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: W.F.F. – W.B.B.F. International, W.F.F. – W.B.B.F. North America, W.F.F. – W.B.B.F. South America, W.F.F. – W.B.B.F. Asia, W.F.F. – W.B.B.F. Europe, W.F.F. – W.B.B.F. Africa, W.F.F. – W.B.B.F. Asia Continental Federation, International Sport University (I.S.U.), W.F.F. – W.B.B.F. Pro Division, W.P.S.F. World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply
PASAULIO KULTŪRIZMO ENCIKLOPEDIJA
T.S.R.S.  ČEMPIONATAS
Po pirmų valdžios pripažintų ir remiamų 1988 metų „T.S.R.S. kultūrizmo taurės pirmenybių“ („U.S.S.R. Bodybuilding Cup“, «Кубок С.С.С.Р. по культуризму»), kuriose absoliučiu nugalėtoju tapo klaipėdietis VIKTORAS JUCYS, 1989 metų gegužės mėnesį Leningrade buvo organizuotas pirmasis oficialus „T.S.R.S. kultūrizmo čempionatas“.  Pagal „T.S.R.S. kultūrizmo čempionato“ rezultatus buvo formuojama T.S.R.S. rinktinė į 1989 metų I.F.B.B. (International Federation of Body Builders) pasaulio čempionatą Paryžiuje (Prancūzija). 1989 metais T.S.R.S. čempionais tapo: ŠUMLIANSKIJ ALEKSANDR (Шумлянский Александр, Ukrainos TSR), BOGDANOVIČIUS VALERIJUS (Богданович Валерий, Baltarusijos TSR), DUBICKAS VINCAS (Lietuvos TSR), MOSALIOVAS GEORGIJUS (Мосалёв Георгий, R.T.F.S.R.), PETRAUSKAS RIČARDAS (Lietuvos TSR). Absoliučiu nugalėtoju pripažintas VINCAS DUBICKAS. Pirmą kartą T.S.R.S. kultūrizmo varžybose buvo atlikta dopingo kontrolė, todėl kai kurių prizininkų vietos pasikeitė, tame tarpe T.S.R.S. čempiono ŠUMLIANSKIO ALEKSANDRO vietą užėmė RAIMUNDAS PETRAITIS (Lietuvos TSR). Detaliau apie 1989 metų „T.S.R.S. kultūrizmo čempionatą“  įvairiomis kalbomis skaitykite atskirame straipsnyje tarptautiniame puslapyje www.www.lt .
1989 „T.S.R.S. ČEMPIONATAS“
REZULTATAI
(tik pirmos šešios vietos)
Pirma svorio kategorija
1. ŠMLIANSKIS ALEKSANDRAS (Шумлянский Александр, Ukrainos TSR)
2. PETRAITIS RAIMUNDAS (Lietuvos TSR)
3. TUZOVAS PAVLAS (Тузов Павел, R.T.F.S.R.)
4. CHLEBORODOVAS VIACESLAVAS (Хлебородов Вячеслав, Lietuvos TSR)
5. KOPINAS JURIUSJ (Копин Юрий, R.T.F.S.R.)
6. GORELIKAS EUGENIJUS (Горелик Евгений, Lietuvos TSR)
Antra svorio kategorija
1. BOGDANOVIČIUS VALERIJUS (Богданович Валерий, Baltarusijos TSR)
2. MENDAKAS GENNADIUS (Мендак Геннадий, Ukrainos TSR)
3. FATEJEVAS GRIGORIJUS (Фатеев Григорий, R.T.F.S.R.)
4. GAJTUKNEVAS MAGAMEDAS (Гайтукнев Магамед, Kazachijos TSR)
5. BARTKEVIČIUS ARVYDAS (Lietuvos TSR)
6. VIŠNEVSKIJUS ALEKSANDRAS (Вишневский Александр, R.T.F.S.R.)
Trečia svorio kategorija
1. DUBICKAS VINCAS (Lietuvos TSR)
2. OTSUSAS INDREKAS (Estijos TSR)
3. IVANIUKAS ALEKSANDRAS (Иванюк Александр, R.T.F.S.R.)
4. JASINIVSKIJUS NIKOLAJUS (Ясиновский Николай, R.T.F.S.R.)
5. ALEKSANDROVIČIUS VLADIMIRAS (Александрович Владимир, Baltarusijos TSR)
6. GANINAS SERGEUS (Ганин Сергей, Ukrainos TSR)
Ketvirta svorio kategorija
1. MOSALIOVAS GEORGIJUS (Мосалёв Георгий, R.T.F.S.R.)
2. KOBYLINSKIUSJ NIKOLAJUS (Кобылинский Николай, R.T.F.S.R.)
3. DMITRIJENKO PIOTRAS (Дмитриенко Пётр, Ukrainos TSR)
4. OVCINNIKOVAS OLEGAS (Овчинников Олег, R.T.F.S.R.)
5. RAJEVAS BORISAS (Раев Борис, R.T.F.S.R.)
6. IVANAUSKAS ALGIRDAS (Lietuvos TSR)
Penkta svorio kategorija
1. PETRAUSKAS RIČARDAS (Lietuvos TSR)
2. PROŠINAS ANDREJUS (Прошин Андрей, R.T.F.S.R.)
3. KUPRIJANCEVAS VLADIMIRAS (Куприянов Владимир, Baltarusijos TSR)
4. CEKRYGINAS SERGEJUS (Чекрыгин Сергей, R.T.F.S.R.)
5. GRIŠANOVAS NIKOLAJUS (Гришанов Николай, Baltarusijos TSR)
6. MASLOVAS OLEGAS (Маслов Олег, R.S.T.S.R.).
Teigiami dopingo kontrolės rezultatai: ŠUMLIANSKIJUS ALEKSANDRAS, MOSALIOVAS GEORGIJUS, DMITRIJENKO PIOTRAS, OVCINNIKOVAS OLEGAS.
Išsamesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply
WORLD BODYBUILDING FEDERATION  (W.B.B.F. - International)
WORLD FITNESS FEDERATION  (W.F.F. - International)
(Seeking Olympic Recognition; W.F.F. – W.B.B.F. Since 1968, 140 Country Members, 60 Annual International Events World Wide)
HISTORIC "AMBER PRIX INTERNATIONAL"
OVER ALL WINNERS
(1968 - 2024)
MEN
Date, Name, Country
2024 RAHUL JOSHI, India
2023 ALEKSEJ LAPSHIN, Estonia
2022 VASILIJ BESPALENKO, Ukraine
2021 ARTUR KAMIENIAK, Poland
2020 MAROS KANASZ, Slovakia
2019 GOLAP RABHA,  India
2018 ALEKSANDR SACHAROV, Uzbekistan
2017 MAROS KANASZ, Slovakia
2016 JORG FUCHS, Germany
2015 AHMADI ARASH, Iran
2014 ANDREJ RUMIANCEV, Estonia
2013 ANDRZEJ BRZEZINSKI, Poland
2012 PIR SARANDIB MEHDI, Iran
2011 NAFTEJ SINGH, India
2010 DHARMENDER SINGH, India
2009 ALEKSANDR SCIOGOLEV, Russia
2008 DARIUS BUKSNAITIS, Lithuania
2007 ALEKSANDR SEVCOV, Estonia
2006 ALEXANDR LIUBOMIROV, Latvia
2005 IVAN SERGEJEV, Russia
2004 ALEKSANDR MASLOVSKIJ, Latvia
2003 AIVARS VISOCKIS, Latvia
2002 RADIK MANAFOV, Lithuania
2001 ALEKSANDR MASLOVSKIJ, Latvia
2000 RADIK MANAFOV, Lithuania
1999 DARIUS BUKSNAITIS, Lithuania
1998 RICARDAS GURSKAS, Lithuania
1997 ROLANDAS POCIUS, Lithuania
1996 ALGIRDAS KILCIAUSKAS, Lithuania
1995 SERGEJ OGORODNIKOV, Russia
1994 ALGIRDAS KILCIAUSKAS, Lithuania
1991 OLEGAS ZURAS, Lithuania
1990 OLEGAS ZURAS, Lithuania
1989 VIKTORAS JUCYS, Lithuania
1988 VIKTORAS JUCYS, Lithuania
1987 VIKTORAS JUCYS, Lithuania
1986 ROLANDAS BUCINSKAS, Lithuania
1985 ALGIRDAS IVANAUSKAS, Lithuania
1984 VINCAS DUBICKAS, Lithuania
1983 VINCAS DUBICKAS, Lithuania
1982 JEVGENIJ GORELIK, Lithuania
1981 SAULIUS MISEVICIUS, Lithuania
1980 VLADAS KAPCEVICIUS, Lithuania
1979 OLEV ANNUS, Estonia
1978 OLEV ANNUS, Estonia
1977 STASYS CUKANOVAS, Lithuania
1976 RISARDAS KRINICKIS, Lithuania
1975 RISARDAS KRINICKIS, Lithuania
1974 VYTAUTAS ZENKEVICIUS, Lithuania
1970 ANTANAS MINEIKIS, Lithuania
1969 ANTANAS MINEIKIS, Lithuania
1968 LEONAS PIVORIUNAS, Lithuania

WOMEN
Year, Champion's Name, Country.
2024 IVANOVA JELENA, Latvia
2023 POVILONIENE VILMA, Lithuania
2022 SOBOLEWSKA KUCHARSKA ANNA, Poland
2021 SKYTTA HANNA, Finland
2020 SKYTTA HANNA, Finland
2019 MAZUMDER MOUMITA, India
2018 BROGGIA NERINA, Argentina
2017 HALAVEI HALINA, Cyprus
2016 TOLEDO YAMILA VANESSA, Argentina
2015 VLASOVA MARINA, Russia
2014 SOROKINA-KUKRES ALEKSANDRA, Lithuania
2013 TOLEDO YAMILA VANESSA, Argentina
2012 KOZLOVSKAJA VALENTINA, Belarus
2011 TOLEDO YAMILA VANESSA, Argentina
2010 VLASOVA VERA, Russia
2009 ISIDOROVA ALINA, Latvia
2008 TOLEDO YAMILA VANESSA, Argentina
2007 JELENA FRENKEL, Israel
2006 MILERIUTE JOLANTA, Lithuania
2005 JAKOVLEVA OLGA, Russia
2004 BORISOVA SVETLANA, Latvia
2003 PUGACHEVA SVETLANA, Russia
2002 DEGUTIENE LILIJA, Lithuania
2001 GLAGOLEVA VIKTORIA, Russia
2000 BURINSKAJA MARINA, Latvia
1999 MISEVICIENE SIMONA, Lithuania
1998 MISEVICIENE SIMONA, Lithuania
1997 MISEVICIENE SIMONA, Lithuania
1996 KAMINSKAITE IDALIJA, Lithuania
1995 KOVALKO TATJANA, Belarus
1994 KAMINSKAITE IDALIJA, Lithuania
1991 MURNIKOVIENE NATALIA, Lithuania
1990 MURNIKOVIENE NATALIA, Lithuania.

International Secretary EDITA SENDRIENE

INFORMATION.
More detailed information on the Global International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: W.F.F. – W.B.B.F. International, W.F.F. – W.B.B.F. North America, W.F.F. – W.B.B.F. South America, W.F.F. – W.B.B.F. Asia, W.F.F. – W.B.B.F. Europe, W.F.F. – W.B.B.F. Africa, W.F.F. – W.B.B.F. Asia Continental Federation, International Sport University (I.S.U.), W.F.F. – W.B.B.F. Pro Division, W.P.S.F. World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
World Body Building Federation (W.B.B.F.)
World Fitness Federation (W.F.F.)
(Since 1968, 140 Country Members, 60 International Events World Wide)
EUROPE AMATEUR CHAMPIONSHIPS
OVER ALL WINNERS
(1996-2024)
WOMEN
Year, Champion's Name, Country.
2024 INETA RIJNECE, LATVIA
2023 ANNA SOBOLEWSKA KUCHARSKA, POLAND
2022 NATALIA MISZKOWSKA, POLAND
2021 SILVA SOCNEVA, LATVIA
2020 OLGA KOLESOVA, LITHUANIA
2019 NATALIA WARZYNSKA, POLAND
2018 OLGA LISTOPADOVA, BELARUS
2017 NATALIA ABRAMOVA, RUSSIA
2016 VALENTINA KARABANOVA, RUSSIA
2015 EVELYN DIROCIE, BELGIUM
2014 MARINA VLASOVA, RUSSIA
2013 JELENA VOLKOVA, RUSSIA
2012 VALENTINA KOZLOVSKAJA, BELARUS
2011 AGNIESZKA URBANIAK, POLAND
2010 VERA VLASOVA, RUSSIA
2009 IRINA PATESKINA, RUSSIA
2008 ILONA KOKOSH, LITHUANIA
2007 MARIJA AKIZANOVA, UKRAINE
2006 DIANA DECESARE, BRAZIL-UKRAINE
2005 IDA GUSCHA, RUSSIA
2004 SVETLANA PUGACHEVA, RUSSIA
2003 SVETLANA PUGACHEVA, RUSSIA
2002 VALERIJA JUDINA, RUSSIA
2001 AKSANA LEN, LITHUANIA
2000 MARINA BURINSKAJA, LATVIA
1999 ROSA GIOVANA, ITALY
1998 CLAUDIA MACHMOR, GERMANY
1997 BENEDETA POMATI, ITALY
1996 JEKATERINA KARABAN, RUSSIA

Chairman W.F.F. – W.B.B.F. International Judges Council Edita Sendriene

INFORMATION.
More detailed information on the Global International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: W.F.F. – W.B.B.F. International, W.F.F. – W.B.B.F. North America, W.F.F. – W.B.B.F. South America, W.F.F. – W.B.B.F. Asia, W.F.F. – W.B.B.F. Europe, W.F.F. – W.B.B.F. Africa, W.F.F. – W.B.B.F. Asia Continental Federation, International Sport University (I.S.U.), W.F.F. – W.B.B.F. Pro Division, W.P.S.F. World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
2024. TARPTAUTINĖS NAUJIENOS
OFICIALUS VIZITAS Į LIETUVOS SEIMĄ.
Po didžiulių tarptautinių renginių Kandavoje (Latvija), Parnu (Estija), Klaipėdoje ir Vilkaviškyje 2024 metų gegužės 13 dieną eilė tarptautinių lyderių su oficialiu vizitu lankėsi Lietuvos Respublikos Seime.
GARSŪS GARBINGI TARPTAUTINIAI ASMENYS.
Tarp Seimo svečių buvo atstovai iš Indijos, Ukrainos, Slovakijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Vizito pradžioje svečiai buvo pakviesti į Lietuvos Respublikos Prezidento ALGIRDO BRAZAUSKO salę, kur eilei pasauliniu mastu žinomų nusipelniusių asmenų buvo iškilmingai įteikti Pasaulinės W.F.F. – W.B.B.F. federacijos (W.F.F. – W.B.B.F. International)  „Tarptautiniai Vardiniai Garbės Sidabro Medaliai“ („International V.I.P. Honour Silver Medals“).
PASAULINĖS FEDERACIJOS TARPTAUTINIAI VARDINIAI GARBĖS MEDALIAI.
Ypatingus pasaulio žmones Pasaulinė federacija „Tarptautiniais Vardiniais Garbės Medaliais“ pradėjo apdovanoti 2007 metais. Tarp eilės žinomų garbių asmenų minėtu medaliu buvo apdovanoti Austrijos Parlamento Pirmininkas profesorius ALFREDAS GERSTLAS (Professor Alfred Gerstl), Slovakijos ministrai – pirmininkai VLADIMIRAS MEČIARAS (Vladimir Meciar) bei ROBERTAS FICO (Robert Fico), žinomi Holivudo atletai ČAKAS NORISAS (Chuck Norris) bei SILVESTRAS STALONE (Sylvester Stallone).
Greitai pateiksime išsamų reportažą.
INFORMACIJA.
Išsamesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: W.F.F. – W.B.B.F. International, W.F.F. – W.B.B.F. North America, W.F.F. – W.B.B.F. South America, W.F.F. – W.B.B.F. Asia, W.F.F. – W.B.B.F. Europe, W.F.F. – W.B.B.F. Africa, W.F.F. – W.B.B.F. Asia Continental Federation, International Sport University (I.S.U.), W.F.F. – W.B.B.F. Pro Division, W.P.S.F. World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply
ALL TRADITIONAL BODYBUILDING FEDERATIONS
WORLD AMATEUR RANKING LIST
(Since 1898, All Traditional Federations;
only first 50 places of 10000 Athletes;
Counting only Official Recognized Contests;
Results presented after 2024 "Universe" and Europe Championship).
WOMEN
Competitor's Name, Country, Points, Place.
ORIGUEN YAXENI GARCIA Venezuela 188 1
KYLE IRIS USA 188 1
LASZEWSKI DEBI USA 185 2
PUGACHEVA SVETLANA Russia 183 3
MURRAY LENDA USA 179 4
CREAVALLE LAURA USA 178 5
LEWIS NANCY USA 176 6
DEBATIN ANGELA USA 175 7
BERGMANN JULIETTE Holland 174 8
RAGANOT BRENDA USA 172 9
RICHARDSON DENISE USA 171 10
BUCK KIM USA 171 10
AUKLAND LISA USA 171 10
PARISO BETTY USA 169 11
CADEAU DAYANA USA 169 11
BLECK SHEILA USA 169 11
ROSA GIOVANNA Italy 168 12
FOSTER HEATHER USA 168 12
DUNLAP CARLA USA 167 13
COLOMB TAZZIE USA 167 13
LEFRANCOIS CATHY Canada 166 14
BUTLER CATHY USA 164 15
CHIZEVSKI KIM USA 162 16
EDWARDS ROXANNE USA 161 17
BRAMWELL DEBBIE USA 160 18
SKYTTA HANNA KRISTINA Finland 157 19
EVERSON CORINA USA 157 19
DENNIS DIANA USA 156 20
BREZOVAC BRIGITA Slovenia 156 20
BUTLER CORISH CATHY USA 153 21
MILERIUTE JOLANTA Lithuania 152 22
ANTONELLA LIZZA Italy 152 22
LEGENZOVA MARINA Lithuania 151 23
BELLO MARIA RITA USA 151 23
PEREZ SUSANNA Spain 150 24
MONIQUE JOHNES USA 150 24
MONER GAYLE USA 150 24
GROF BRIGITTA Hungary 150 24
WACHTER BETH USA 149 25
FLOYD CASSANDRA USA 149 25
LANKOWSKI JANEEN Canada 148 26
PAPPAS BINNIE USA 147 27
POPA ALINA USA-Greece 146 28
SLAYTON LINDA USA 143 29
CHEPIGA VALENTINA Ukraine 143 29
TOLEDO YAMILA VANESSA Argentina 138 30
OTTENAD LORA USA 137 31
GAILLARD JUDY USA 137 31
DEKSNE MARIA Latvia 137 31
SCOTT MARY UK 136 32
KOZLOVSKAJA VALENTINA Belarus 135 33
MARTINKOVA EVA Slovakia 134 34
BALL NICOLE Canada 134 34
VAN MARIS ELLEN Holland 133 35
SMITH SHERRY USA 133 35
KUKRES SOROKINA ALEKSANDRA Lithuania 129 36
POVILIONIENE VILMA Lithuania 128 37
ZIGALOVA MARIETTA Slovakia 126 38
URBANIAK AGNIESZKA Poland 126 38
PIGEONNEAU JOCELYN France 126 38
TICHONOVA OLGA Russia 125 39
SHPORTUN ELENA Russia 125 39
LINSEY ZOA Canada 125 39
PRIEST BONNIE USA 124 40
LOPULESA INA Holland 122 41
KAUFMAN JANET USA 122 41
JENNINGS ROSEMARY USA 122 41
MUHLHAUS CLAUDIA Germany 121 42
LOPEZ MONIKA USA 121 42
NELSON COLETTE USA 120 43
MASINO DENISE USA 120 43
GIOVANNA ROSA Italy 120 43
SELIN MARJO Finland 119 44
FREITAS ANNE USA 119 44
RIPERT MARIE-PIERRE France 116 45
IVANOVA JELENA Latvia 116 45
WESTERFIELD DENA USA 115 46
TURELL ISABELLE USA 115 46
GREFFEL LEONOR HILARIO Denmark-Mozambique 115 46
PEREZ KIMBERLY Canada 114 47
BLANCHETTE ANDRULA USA 114 47
TECH JANET USA 111 48
MCKEEN ANN SUE USA 111 48
KERNES DORIT USA 111 48
WEEKE SABINE Germany 110 49
GROZAJOVA AURELIA USA 110 49
GRISHINA OKSANA Russia 110 49
ZIGALOVA MIRIAMA Slovakia 109 50
PAPARONE JEANNIE USA 109 50.
Detailed information on Global Site www.wff.lt


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 34 Guest(s)