Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PADĖTIS TARPTAUTINĖSE FEDERACIJOSE
PASAULIO KULTŪRIZMO ENCIKLOPEDIJA.
1989. „GEORGO TENNO MEMORIALAS“.
(«Мемориал Георга Тенно», „Georg Tenno Memorial“, 1971 – 1989 m.). Varžybose dalyvavo 39 kultūristai iš 4 šalių: R.T.F.S.R., Baltarusijos TSR, Latvijos TSR ir Estijos TSR.
REZULTATAI
Moterų kultūrizmas
1. UIT INNA (Estijos TSR)
2. BELOVA IRINA (Белова Ирина, Latvijos TSR)
3. YEREMEYEVA SVETLANA (Еремеева Светлана, R.T.F.S.R.)
Jaunimas
Pirma svorio kategorija
1. YEMELIANENKOVAS ALEKSANDRAS (Емельяненков Александр, Estijos TSR)
2. ČIUDINOVAS VALERIUSJ (Чудинов Валерий, R.T.F.S.R.)
3. GOTELIS VALENTINAS (Gotel Valentin, Latvijos TSR)
Antra svorio kategorija
1. PETAJEVAS ALEKSANDRAS (Петаев Александр, Estijos TSR)
2. KOKOREVIČIUS EVGENIJUS (Кокоревич Евгений, Latvijos TSR)
3. GROMOVSAS ARNIS (Gromovs Arnis, Latvijos TSR)
Suaugusieji
Pirma svorio kategorija
1. SELENICHINAS EVGENIJUS (Селенихин Евгений, Estijos TSR)
2. KAŠAPOVAS FANILAS (Кашапов Фанил, R.T.F.S.R.)
3. IVUTSAS VITALIJUS (Ivuts Vitalij, Estijos TSR)
Antra svorio kategorija
1. KOSENKO PAVLAS (Косенко Павел, Estijos TSR)
2. CHODIAKOVAS ALEKSANDRAS (Ходяков Александр, R.T.F.S.R.)
3. JUSUPOVAS DŽALILAS (Юсупов Джалил, R.T.F.S.R.)
Trečia svorio kategorija
1. ALEKSEJEVAS ALEKSANDRAS (Алексеев Александр, Estijos TSR)
2. CHARKOVAS VIKTORAS (Харьков Виктор, R.T.F.S.R.)
3. BODUNAS VASILIJUS (Бодун Василий, Baltarusijos TSR)
Ketvirta svorio kategorija
1. ČELOBITČIKOVAS JURIUSJ (Челобитчиков Юрий, Estijos TSR)
2. NIKIFOROVAS JURIJUS (Никифоров Юрий, R.T.F.S.R.)
3. SVEIDUKSAS MARIS (Šveiduks Maris, Latvijos TSR).
Absoliutūs nugalėtojai; jaunimas – ALEKSANDRAS PETAJEVAS, suaugusieji – PAVLAS KOSENKO.
INFORMACIJA.
Išsamesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: W.F.F. – W.B.B.F. International, W.F.F. – W.B.B.F. North America, W.F.F. – W.B.B.F. South America, W.F.F. – W.B.B.F. Asia, W.F.F. – W.B.B.F. Europe, W.F.F. – W.B.B.F. Africa, W.F.F. – W.B.B.F. Asia Continental Federation, International Sport University (I.S.U.), W.F.F. – W.B.B.F. Pro Division, W.P.S.F. World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply
PASAULIO KULTŪRIZMO ENCIKLOPEDIJA
T.S.R.S.  ČEMPIONATAS
Po pirmų valdžios pripažintų ir remiamų 1988 metų „T.S.R.S. kultūrizmo taurės pirmenybių“ („U.S.S.R. Bodybuilding Cup“, «Кубок С.С.С.Р. по культуризму»), kuriose absoliučiu nugalėtoju tapo klaipėdietis VIKTORAS JUCYS, 1989 metų gegužės mėnesį Leningrade buvo organizuotas pirmasis oficialus „T.S.R.S. kultūrizmo čempionatas“.  Pagal „T.S.R.S. kultūrizmo čempionato“ rezultatus buvo formuojama T.S.R.S. rinktinė į 1989 metų I.F.B.B. (International Federation of Body Builders) pasaulio čempionatą Paryžiuje (Prancūzija). 1989 metais T.S.R.S. čempionais tapo: ŠUMLIANSKIJ ALEKSANDR (Шумлянский Александр, Ukrainos TSR), BOGDANOVIČIUS VALERIJUS (Богданович Валерий, Baltarusijos TSR), DUBICKAS VINCAS (Lietuvos TSR), MOSALIOVAS GEORGIJUS (Мосалёв Георгий, R.T.F.S.R.), PETRAUSKAS RIČARDAS (Lietuvos TSR). Absoliučiu nugalėtoju pripažintas VINCAS DUBICKAS. Pirmą kartą T.S.R.S. kultūrizmo varžybose buvo atlikta dopingo kontrolė, todėl kai kurių prizininkų vietos pasikeitė, tame tarpe T.S.R.S. čempiono ŠUMLIANSKIO ALEKSANDRO vietą užėmė RAIMUNDAS PETRAITIS (Lietuvos TSR). Detaliau apie 1989 metų „T.S.R.S. kultūrizmo čempionatą“  įvairiomis kalbomis skaitykite atskirame straipsnyje tarptautiniame puslapyje www.www.lt .
1989 „T.S.R.S. ČEMPIONATAS“
REZULTATAI
(tik pirmos šešios vietos)
Pirma svorio kategorija
1. ŠMLIANSKIS ALEKSANDRAS (Шумлянский Александр, Ukrainos TSR)
2. PETRAITIS RAIMUNDAS (Lietuvos TSR)
3. TUZOVAS PAVLAS (Тузов Павел, R.T.F.S.R.)
4. CHLEBORODOVAS VIACESLAVAS (Хлебородов Вячеслав, Lietuvos TSR)
5. KOPINAS JURIUSJ (Копин Юрий, R.T.F.S.R.)
6. GORELIKAS EUGENIJUS (Горелик Евгений, Lietuvos TSR)
Antra svorio kategorija
1. BOGDANOVIČIUS VALERIJUS (Богданович Валерий, Baltarusijos TSR)
2. MENDAKAS GENNADIUS (Мендак Геннадий, Ukrainos TSR)
3. FATEJEVAS GRIGORIJUS (Фатеев Григорий, R.T.F.S.R.)
4. GAJTUKNEVAS MAGAMEDAS (Гайтукнев Магамед, Kazachijos TSR)
5. BARTKEVIČIUS ARVYDAS (Lietuvos TSR)
6. VIŠNEVSKIJUS ALEKSANDRAS (Вишневский Александр, R.T.F.S.R.)
Trečia svorio kategorija
1. DUBICKAS VINCAS (Lietuvos TSR)
2. OTSUSAS INDREKAS (Estijos TSR)
3. IVANIUKAS ALEKSANDRAS (Иванюк Александр, R.T.F.S.R.)
4. JASINIVSKIJUS NIKOLAJUS (Ясиновский Николай, R.T.F.S.R.)
5. ALEKSANDROVIČIUS VLADIMIRAS (Александрович Владимир, Baltarusijos TSR)
6. GANINAS SERGEUS (Ганин Сергей, Ukrainos TSR)
Ketvirta svorio kategorija
1. MOSALIOVAS GEORGIJUS (Мосалёв Георгий, R.T.F.S.R.)
2. KOBYLINSKIUSJ NIKOLAJUS (Кобылинский Николай, R.T.F.S.R.)
3. DMITRIJENKO PIOTRAS (Дмитриенко Пётр, Ukrainos TSR)
4. OVCINNIKOVAS OLEGAS (Овчинников Олег, R.T.F.S.R.)
5. RAJEVAS BORISAS (Раев Борис, R.T.F.S.R.)
6. IVANAUSKAS ALGIRDAS (Lietuvos TSR)
Penkta svorio kategorija
1. PETRAUSKAS RIČARDAS (Lietuvos TSR)
2. PROŠINAS ANDREJUS (Прошин Андрей, R.T.F.S.R.)
3. KUPRIJANCEVAS VLADIMIRAS (Куприянов Владимир, Baltarusijos TSR)
4. CEKRYGINAS SERGEJUS (Чекрыгин Сергей, R.T.F.S.R.)
5. GRIŠANOVAS NIKOLAJUS (Гришанов Николай, Baltarusijos TSR)
6. MASLOVAS OLEGAS (Маслов Олег, R.S.T.S.R.).
Teigiami dopingo kontrolės rezultatai: ŠUMLIANSKIJUS ALEKSANDRAS, MOSALIOVAS GEORGIJUS, DMITRIJENKO PIOTRAS, OVCINNIKOVAS OLEGAS.
Išsamesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply
WORLD BODYBUILDING FEDERATION  (W.B.B.F. - International)
WORLD FITNESS FEDERATION  (W.F.F. - International)
(Seeking Olympic Recognition; W.F.F. – W.B.B.F. Since 1968, 140 Country Members, 60 Annual International Events World Wide)
HISTORIC "AMBER PRIX INTERNATIONAL"
OVER ALL WINNERS
(1968 - 2024)
MEN
Date, Name, Country
2024 RAHUL JOSHI, India
2023 ALEKSEJ LAPSHIN, Estonia
2022 VASILIJ BESPALENKO, Ukraine
2021 ARTUR KAMIENIAK, Poland
2020 MAROS KANASZ, Slovakia
2019 GOLAP RABHA,  India
2018 ALEKSANDR SACHAROV, Uzbekistan
2017 MAROS KANASZ, Slovakia
2016 JORG FUCHS, Germany
2015 AHMADI ARASH, Iran
2014 ANDREJ RUMIANCEV, Estonia
2013 ANDRZEJ BRZEZINSKI, Poland
2012 PIR SARANDIB MEHDI, Iran
2011 NAFTEJ SINGH, India
2010 DHARMENDER SINGH, India
2009 ALEKSANDR SCIOGOLEV, Russia
2008 DARIUS BUKSNAITIS, Lithuania
2007 ALEKSANDR SEVCOV, Estonia
2006 ALEXANDR LIUBOMIROV, Latvia
2005 IVAN SERGEJEV, Russia
2004 ALEKSANDR MASLOVSKIJ, Latvia
2003 AIVARS VISOCKIS, Latvia
2002 RADIK MANAFOV, Lithuania
2001 ALEKSANDR MASLOVSKIJ, Latvia
2000 RADIK MANAFOV, Lithuania
1999 DARIUS BUKSNAITIS, Lithuania
1998 RICARDAS GURSKAS, Lithuania
1997 ROLANDAS POCIUS, Lithuania
1996 ALGIRDAS KILCIAUSKAS, Lithuania
1995 SERGEJ OGORODNIKOV, Russia
1994 ALGIRDAS KILCIAUSKAS, Lithuania
1991 OLEGAS ZURAS, Lithuania
1990 OLEGAS ZURAS, Lithuania
1989 VIKTORAS JUCYS, Lithuania
1988 VIKTORAS JUCYS, Lithuania
1987 VIKTORAS JUCYS, Lithuania
1986 ROLANDAS BUCINSKAS, Lithuania
1985 ALGIRDAS IVANAUSKAS, Lithuania
1984 VINCAS DUBICKAS, Lithuania
1983 VINCAS DUBICKAS, Lithuania
1982 JEVGENIJ GORELIK, Lithuania
1981 SAULIUS MISEVICIUS, Lithuania
1980 VLADAS KAPCEVICIUS, Lithuania
1979 OLEV ANNUS, Estonia
1978 OLEV ANNUS, Estonia
1977 STASYS CUKANOVAS, Lithuania
1976 RISARDAS KRINICKIS, Lithuania
1975 RISARDAS KRINICKIS, Lithuania
1974 VYTAUTAS ZENKEVICIUS, Lithuania
1970 ANTANAS MINEIKIS, Lithuania
1969 ANTANAS MINEIKIS, Lithuania
1968 LEONAS PIVORIUNAS, Lithuania

WOMEN
Year, Champion's Name, Country.
2024 IVANOVA JELENA, Latvia
2023 POVILONIENE VILMA, Lithuania
2022 SOBOLEWSKA KUCHARSKA ANNA, Poland
2021 SKYTTA HANNA, Finland
2020 SKYTTA HANNA, Finland
2019 MAZUMDER MOUMITA, India
2018 BROGGIA NERINA, Argentina
2017 HALAVEI HALINA, Cyprus
2016 TOLEDO YAMILA VANESSA, Argentina
2015 VLASOVA MARINA, Russia
2014 SOROKINA-KUKRES ALEKSANDRA, Lithuania
2013 TOLEDO YAMILA VANESSA, Argentina
2012 KOZLOVSKAJA VALENTINA, Belarus
2011 TOLEDO YAMILA VANESSA, Argentina
2010 VLASOVA VERA, Russia
2009 ISIDOROVA ALINA, Latvia
2008 TOLEDO YAMILA VANESSA, Argentina
2007 JELENA FRENKEL, Israel
2006 MILERIUTE JOLANTA, Lithuania
2005 JAKOVLEVA OLGA, Russia
2004 BORISOVA SVETLANA, Latvia
2003 PUGACHEVA SVETLANA, Russia
2002 DEGUTIENE LILIJA, Lithuania
2001 GLAGOLEVA VIKTORIA, Russia
2000 BURINSKAJA MARINA, Latvia
1999 MISEVICIENE SIMONA, Lithuania
1998 MISEVICIENE SIMONA, Lithuania
1997 MISEVICIENE SIMONA, Lithuania
1996 KAMINSKAITE IDALIJA, Lithuania
1995 KOVALKO TATJANA, Belarus
1994 KAMINSKAITE IDALIJA, Lithuania
1991 MURNIKOVIENE NATALIA, Lithuania
1990 MURNIKOVIENE NATALIA, Lithuania.

International Secretary EDITA SENDRIENE

INFORMATION.
More detailed information on the Global International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: W.F.F. – W.B.B.F. International, W.F.F. – W.B.B.F. North America, W.F.F. – W.B.B.F. South America, W.F.F. – W.B.B.F. Asia, W.F.F. – W.B.B.F. Europe, W.F.F. – W.B.B.F. Africa, W.F.F. – W.B.B.F. Asia Continental Federation, International Sport University (I.S.U.), W.F.F. – W.B.B.F. Pro Division, W.P.S.F. World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
World Body Building Federation (W.B.B.F.)
World Fitness Federation (W.F.F.)
(Since 1968, 140 Country Members, 60 International Events World Wide)
EUROPE AMATEUR CHAMPIONSHIPS
OVER ALL WINNERS
(1996-2024)
WOMEN
Year, Champion's Name, Country.
2024 INETA RIJNECE, LATVIA
2023 ANNA SOBOLEWSKA KUCHARSKA, POLAND
2022 NATALIA MISZKOWSKA, POLAND
2021 SILVA SOCNEVA, LATVIA
2020 OLGA KOLESOVA, LITHUANIA
2019 NATALIA WARZYNSKA, POLAND
2018 OLGA LISTOPADOVA, BELARUS
2017 NATALIA ABRAMOVA, RUSSIA
2016 VALENTINA KARABANOVA, RUSSIA
2015 EVELYN DIROCIE, BELGIUM
2014 MARINA VLASOVA, RUSSIA
2013 JELENA VOLKOVA, RUSSIA
2012 VALENTINA KOZLOVSKAJA, BELARUS
2011 AGNIESZKA URBANIAK, POLAND
2010 VERA VLASOVA, RUSSIA
2009 IRINA PATESKINA, RUSSIA
2008 ILONA KOKOSH, LITHUANIA
2007 MARIJA AKIZANOVA, UKRAINE
2006 DIANA DECESARE, BRAZIL-UKRAINE
2005 IDA GUSCHA, RUSSIA
2004 SVETLANA PUGACHEVA, RUSSIA
2003 SVETLANA PUGACHEVA, RUSSIA
2002 VALERIJA JUDINA, RUSSIA
2001 AKSANA LEN, LITHUANIA
2000 MARINA BURINSKAJA, LATVIA
1999 ROSA GIOVANA, ITALY
1998 CLAUDIA MACHMOR, GERMANY
1997 BENEDETA POMATI, ITALY
1996 JEKATERINA KARABAN, RUSSIA

Chairman W.F.F. – W.B.B.F. International Judges Council Edita Sendriene

INFORMATION.
More detailed information on the Global International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: W.F.F. – W.B.B.F. International, W.F.F. – W.B.B.F. North America, W.F.F. – W.B.B.F. South America, W.F.F. – W.B.B.F. Asia, W.F.F. – W.B.B.F. Europe, W.F.F. – W.B.B.F. Africa, W.F.F. – W.B.B.F. Asia Continental Federation, International Sport University (I.S.U.), W.F.F. – W.B.B.F. Pro Division, W.P.S.F. World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
2024. TARPTAUTINĖS NAUJIENOS
OFICIALUS VIZITAS Į LIETUVOS SEIMĄ.
Po didžiulių tarptautinių renginių Kandavoje (Latvija), Parnu (Estija), Klaipėdoje ir Vilkaviškyje 2024 metų gegužės 13 dieną eilė tarptautinių lyderių su oficialiu vizitu lankėsi Lietuvos Respublikos Seime.
GARSŪS GARBINGI TARPTAUTINIAI ASMENYS.
Tarp Seimo svečių buvo atstovai iš Indijos, Ukrainos, Slovakijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Vizito pradžioje svečiai buvo pakviesti į Lietuvos Respublikos Prezidento ALGIRDO BRAZAUSKO salę, kur eilei pasauliniu mastu žinomų nusipelniusių asmenų buvo iškilmingai įteikti Pasaulinės W.F.F. – W.B.B.F. federacijos (W.F.F. – W.B.B.F. International)  „Tarptautiniai Vardiniai Garbės Sidabro Medaliai“ („International V.I.P. Honour Silver Medals“).
PASAULINĖS FEDERACIJOS TARPTAUTINIAI VARDINIAI GARBĖS MEDALIAI.
Ypatingus pasaulio žmones Pasaulinė federacija „Tarptautiniais Vardiniais Garbės Medaliais“ pradėjo apdovanoti 2007 metais. Tarp eilės žinomų garbių asmenų minėtu medaliu buvo apdovanoti Austrijos Parlamento Pirmininkas profesorius ALFREDAS GERSTLAS (Professor Alfred Gerstl), Slovakijos ministrai – pirmininkai VLADIMIRAS MEČIARAS (Vladimir Meciar) bei ROBERTAS FICO (Robert Fico), žinomi Holivudo atletai ČAKAS NORISAS (Chuck Norris) bei SILVESTRAS STALONE (Sylvester Stallone).
Greitai pateiksime išsamų reportažą.
INFORMACIJA.
Išsamesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: W.F.F. – W.B.B.F. International, W.F.F. – W.B.B.F. North America, W.F.F. – W.B.B.F. South America, W.F.F. – W.B.B.F. Asia, W.F.F. – W.B.B.F. Europe, W.F.F. – W.B.B.F. Africa, W.F.F. – W.B.B.F. Asia Continental Federation, International Sport University (I.S.U.), W.F.F. – W.B.B.F. Pro Division, W.P.S.F. World Power Sports Federation.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)